main-topbar projector-topbar navigation-topbar search-topbar newsletter-topbar
Nowoczesne okrągłe stoliki kawowe | Salon meblowy Warszawa 9design

Stoliki kawowe

Liczba produktów 366

W każdym dobrze zaaranżowanym salonie nie może zabraknąć stolika z uwagi na jego niezwykle funkcjonalny charakter. W trakcie spędzania czasu z rodziną i znajomymi stolik kawowy będzie służył jako miejsce do postawienia kawy, herbaty czy gazety. Wieczorami świetnie nada się pod przekąski.

Jaki wybrać stolik kawowy?

Wybierając tego typu mebel, priorytetem musi być wygoda, a na tę składa się odpowiednia wysokość i wymiary. Dobry stolik kawowy powinien sięgać wysokości kolan, a jego forma powinna umożliwiać takie przystawienie go do kanapy, sofy lub fotela, aby móc swobodnie odstawiać na niego napoje i jedzenie. Ponadto liczy się jego stabilność i solidność wykonania, a do pełni szczęścia należy dodać względy estetyczne. W 9design znajdziesz nowoczesne stoliki kawowe, o różnorodnych materiałach, z których je wykonano: drewno, płyty MDF, szkło, metal czy bambus oraz formach - od najbardziej klasycznych aż po te designerskie - jak te od marki Swallow's Tail Furniture.

Stolik kawowy w sercu salonu

Mnogość dostępnych modeli pozwoli Ci wybrać stolik do każdego wnętrza. Znajdziesz tu zarówno duże, przestronne stoliki kawowe okrągłe, jak i te małe, świetnie nadające się do niewielkich pomieszczeń. Od klasyki w postaci blatu i 4 nóg, po geometryczne, nowoczesne formy, będące wyrazem innowacyjności w projektowaniu mebli - wybierz stolik do swojego salonu na 9design. Szklane blaty, lakierowane płyty MDF, czy może drewniane wariacje na temat natury i stylu eko? Każda aranżacja salonu powinna rozpocząć się od zestawienia sofy i stolika z kolorem ścian tak, aby całość grała ze sobą perfekcyjnie, tworząc obraz harmonii uniwersalnego stylu. Do tego dobierz krzesła do salonu, a całe pomieszczenie będzie kompletne.

Popularne kategorie

pixelpixelpixelpixel