main-topbar projector-topbar navigation-topbar search-topbar newsletter-topbar
Pufy podnóżki do salonu: tapicerowane, okrągłe| salon 9design Warszawa i sklep online

Pufy i podnóżki

Liczba produktów 40

Pogłębienie relaksacyjnego charakteru salonu? Z nami to możliwe! Prezentujemy pufy i podnóżki, które na nowo zdefiniują pojęcie komfortu, uosabiając jego nowe oblicze. Miękkie, tapicerowane pufy i skłaniające do leniwego popołudnia podnóżki odzwierciedlą istotę marzeń o domowym, przytulnym gnieździe. W jednej chwili podniosą o kilka stopni klimat dziecięcej beztroski i optycznej miękkości, podczas gdy cała aranżacja z ich udziałem stanie się mistrzowskim dziełem – rodem z kolorowych magazynów wnętrzarskich. Aby jednak satysfakcja z ich posiadania stała się przyjemnym punktem wstępu do udanej metamorfozy domowego wnętrza, prezentujemy ich bogaty wybór.

Oryginalne pufy do salonu

W zależności od charakteru aranżacji, można zdecydować się na neutralne, stonowane kolory lub epatujące feerią wzorów i kolorów. Zależy Ci na burżuazyjnej awangardzie? Wybierz tak modne w ostatnim czasie welwetowe propozycje, skrywające w sobie pałacowy blask. Eleganckie, a przy tym misternie wykończone mogą stanowić uzupełnienie wygodnego kącika wypoczynkowego razem ze stolikiem kawowym okrągłym lub stać się pojedynczą ozdobą w wytwornym, szlachecko zaprojektowanym salonie.

Postaw na kolorowe podnóżki i pufy

Z kolei pufy do salonu w pastelowych kolorach będą subtelnym powiewem kobiecości – nie tylko do wspólnych pogawędek z przyjaciółką. Patchworkowe, z dekadenckimi pikowaniami czy frywolnymi frędzelkami. Zamszowe, skórzane, wełniane lub tapicerowane. Utrzymane w motywach florystycznych, zwierzęcych czy egzotycznych. Gładkie i proste, a także z funkcjonalnymi schowkami i wygodnymi kieszeniami. Podnóżki niejedno mają imię. A jeśli poszukujesz dodatkowych atrybutów emanujących designerskim luksusem, koniecznie wzbogać salon o dywany nowoczesne!

Popularne kategorie

pixelpixelpixelpixel