main-topbar projector-topbar navigation-topbar search-topbar newsletter-topbar
stART

stART

Dziękujemy za udział w I edycji programu stART. Aktualnie wstrzymaliśmy przyjmowanie nowych zgłoszeń. Zapraszamy do udziału w kolejnej edycji, o której poinformujemy w naszych mediach społecznościowych.

stART z 9design

Gotowy na sukces? 3,2,1… stART!

Jesteś zdolnym, kreatywnym, pełnym świeżych pomysłów twórcą? Malujesz, rzeźbisz, tworzysz kolaże, grafiki lub ceramikę? Projektujesz swoje własne meble lub lampy? Nie chowaj swoich prac do szuflady - pokaż je światu! Weź udział w naszym programie i pozwól sobie na stART swojej kariery!

W 9design wierzymy, że sztuka i wnętrza idą ze sobą w parze, a jedno nie może istnieć bez drugiego. Otaczanie się dziełami sztuki, podobnie jak designerskimi przedmiotami, ubogaca nasze życie i wpływa na postrzeganie piękna. Doceniamy niestandardowe pomysły i twórcze inicjatywy, dlatego chcemy wspierać młodych artystów, zapewniając im przestrzeń do rozwoju, dając wsparcie merytoryczne oraz narzędzia umożliwiające skuteczną promocję wśród miłośników designu oraz sztuki.

Program stART kierujemy do osób, które nie prowadzą aktywnej sprzedaży w kanałach online (strona WWW, internetowe galerie sztuki i inne witryny).

Aby wziąć udział, wypełnij krótki formularz zgłoszeniowy

Wypełnij formularz

Dzięki programowi stART z 9design masz szansę:

  • zaprezentować swoje prace w showroomie stacjonarnym 9design w Warszawie,
  • sprzedawać dzieła za pośrednictwem internetowej galerii malarstwa na stronie www.9design.pl,
  • dać się poznać klientom 9design, architektom, projektantom wnętrz oraz najważniejszym mediom wnętrzarskim w Polsce.
  • nawiązać współpracę z rozpoznawalnym salonem meblowym i sklepem internetowym 9design.

Wystarczy, że wypełnisz formularz, w którym przekażesz nam:

  • podstawowe informacje o sobie i o swojej działalności,
  • portfolio w formacie .pdf, .doc lub link do strony z pracami.

Program stART kierujemy do osób, które nie prowadzą aktywnej sprzedaży w kanałach online (strona WWW, internetowe galerie sztuki i inne witryny).


Zgłoś swój udział

Artyści w programie stART

Agata Zbrojewska to artystka, która w młodym wieku odnalazła swoją pasję i postanowiła dzielić się nią z innymi. Ze starych gazet, magazynów i katalogów przeznaczonych na makulaturę tworzy efektowne i intrygujące kolaże. Pod wpływem zachwytu Klientów 9design na stałe zagościły one na ekspozycji naszego showroomu pod szyldem autorskiej marki artystki - Harmony Collages.

Zobacz kolaże Harmony Collages

Zuzanna Mikołajczuk to stylistka wnętrz i plastyk. Sztuka od zawsze tkwiła w jej sercu. Potrzebowała tylko czasu, by ujrzeć światło dzienne, co nastąpiło wraz ze stworzeniem marki Zuz van Miko. Abstrakcyjne obrazy Zuzanny Mikołajczuk, nawiązujące do kultury oraz sztuki afrykańskiej, szybko zdobyły uznanie dzięki swej oryginalnej stylistyce.

Zobacz obrazy Zuz van Miko

Mariusz Waszak to człowiek wielu talentów, osoba nieszablonowa, artysta z powołania. Jego twórczość nie mieści się w żadnych ramach. Cechuje ją odwaga i niepowtarzalny, nieco mroczny klimat. Artysta swoich inspiracji upatruje w przemijaniu, ulotności i kruchości życia. Obrazy Mariusza Waszaka skłaniają do refleksji nad ludzką egzystencją i śmiercią.

Zobacz obrazy Mariusza Waszaka

Z zawodu architektka wnętrz, w wolnym czasie miłośniczka sztuki. Zafascynowana człowiekiem i ludzką naturą. Dominika Andrulewicz malować zaczęła w wieku 10 lat i od tego czasu nie przestała. Sztuka jest jej ucieczką od codzienności, która wyzwala w niej pokłady kreatywności. W swojej twórczości powraca do źródeł, czerpiąc inspiracje z kultury antyku. Nie boi się wyrazistych kolorów, do których łączenia posiada niesamowitą intuicję.

Zobacz obrazy Dominiki Andrulewicz

Architektka, scenografka filmowa, rysowniczka. Nie ma wątpliwości, że Agata Przybył to osoba o artystycznym zacięciu. Inspirują ją miasta i ich architektura, których klimat stara się oddać w detalach na swoich obrazach. Jeszcze do niedawna tworzyła tylko dla siebie - program stART pozwolił jej wyjść ze swoją sztuką poza ramy bliskich i znajomych.

Zobacz obrazy Agaty Przybył

Założycielka marki - artystka Kasia Demale - jest wielką miłośniczką gliny i drzemiących w niej niesamowitych możliwości twórczych. De Malé Ceramics to przede wszystkim ceramika użytkowa - kamionkowe czarki, kubki, talerze, miski toczone na kole lub lepione ręcznie. Artystka swoich inspiracji szuka w naturze i podróżach, a w swoich pracach stara się odzwierciedlać zjawiska istniejące w przyrodzie.

Zobacz ceramikę De Malé Ceramics
pixelpixelpixelpixel