main-topbar projector-topbar navigation-topbar search-topbar newsletter-topbar
Nordic Line Meble do Salonu, Gabinetu i Sypialni | salon 9design Warszawa i sklep online
do -20%
sprawdź

Nordic Line

Liczba produktów 83

Nordic Line – elegancja i funkcjonalność

Meble Nordic Line to piękny design połączony z funkcjonalnością. Wygodne tapicerowane sofy i fotele, które skradną serca nawet najbardziej wymagających klientów. Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą naszych designerskich sof.

NordicLine

Dostępne w sklepie 9design.pl Nordic meble to ekskluzywne produkty dedykowane wymagającym klientom. Nasz asortyment obejmuje eleganckie i wygodne sofy, kanapy, fotele, krzesła oraz stoliki kawowe do salonu i gabinetu, a także komfortowe łóżka do sypialni. Meble marki Nordic Line zostały wyprodukowane z doskonałej jakości materiałów, zapewniających długotrwałą funkcjonalność i estetyczny wygląd artykułów. Do tworzenia mebli firma wykorzystuje jedynie certyfikowane zgodnie z najwyższymi standardami UE tkaniny obiciowe. Materiały nie zawierają szkodliwych substancji chemicznych.

Wygodne meble Nordic Line 

Wszystkie oferowane w naszym asortymencie Nordic Line sofy, kanapy, stoliki oraz inne rodzaje mebli wyróżniają się nie tylko stylowym designem, ale również użytecznością. To bardzo wygodne, praktyczne meble, spełniające surowe wymagania dotyczące intensywnego użytkowania. Marka Nordic Line posiada certyfikat ISO 14001 poświadczający konsekwentne wdrażanie przez producenta procedur zmierzających do zminimalizowania negatywnego wpływu na środowisko naturalne.

pixelpixelpixelpixel