main-topbar projector-topbar navigation-topbar search-topbar newsletter-topbar
9design dla “Budzika” X Jubileuszowa edycja “Kalendarza Gwiazd 2021” | 9design Magazine

9design dla “Budzika” X Jubileuszowa edycja “Kalendarza Gwiazd 2021”
Kilka miesięcy przygotowań, kilkanaście godzin sesji zdjęciowych, 12 niesamowitych duetów kobiet ze świata polskiego biznesu oraz show-biznesu - businesswoman, aktorek, piosenkarek… Wspaniałych osobowości, które mieliśmy okazję gościć we wnętrzach naszego showroomu w Warszawie. A wszystko to w ramach realizacji X Jubileuszowej edycji Kalendarza Gwiazd na rzecz Fundacji “Akogo?” Pani Ewy Błaszczyk.


Funkcjonująca już od 13 lat Fundacja “Akogo?” zajmuje się systemowym rozwiązywaniem problemów osób w śpiączce. Fundacja Pani Ewy Błaszczyk, nie tylko zbudowała Klinikę “Budzik”, pierwszy szpital dla dzieci po ciężkich urazach mózgu, w której do końca 2019 roku wybudziło się ponad 60 dzieci, lecz także doprowadziła do stworzenia w Polsce systemowej pomocy osobom w śpiączce.


Działalność Kliniki Budzik jest w pełni finansowana dzięki ofiarności firm, fundacji, środków UE oraz ogromnej pomocy wielu darczyńców indywidualnych - stąd pomysł kalendarza charytatywnego, już od kilku lat przygotowywanego przez redakcję magazynu Businesswoman&life.

Niezwykłe osobowości w wnętrzach naszego showroomu


Przed obiektywem Lidii Skuzy - cenionej fotograf, we wnętrzach salonu 9design stanęły m.in.: piosenkarki: Joanna "Ruda" Lazer, Tatiana Okupnik, aktorki: Maria Dębska, Katarzyna Zielińska i Karolina Nowakowska. Swojego wizerunku użyczyły również czterokrotna zdobywczyni Pucharu Świata w biegach narciarskich Justyna Kowalczyk oraz założycielka i współwłaścicielka firmy Dr Irena Eris - dr Irena Eris, a także Edyta Pazura, laureatka statuetki Osobowość Roku w kategorii Management Artystyczny magazynu „Businesswoman & life” oraz dziennikarka Anna Kalczyńska. Do karty okładkowej zapozowała Prezes Fundacji „Akogo?” Ewa Błaszczyk.Serce rośnie!


Jest nam niezmiernie miło, że po raz kolejny mogliśmy stać się częścią tak pięknego projektu i udostępnić wnętrza naszego warszawskiego salonu do sesji zdjęciowych. Bardzo dziękujemy głównemu pomysłodawcy kalendarza - redakcji magazynu Businesswoman&life za zaproszenie! To dla nas prawdziwy zaszczyt! Do zobaczenia za rok!

Wielka premiera już za nami!


Premiera Kalendarza Gwiazd 2021 na rzecz Kliniki Budzik odbyła się 20 listopada br.! Można go zakupić na stronie. Całkowity dochód ze sprzedaży kalendarza zostanie przeznaczony na wsparcie podopiecznych Kliniki “Budzik”.

pixelpixelpixelpixel