main-topbar projector-topbar navigation-topbar search-topbar newsletter-topbar
Jak urządzić taras? Nowy film na kanale Youtube! | 9design Magazine
Trendy

Jak urządzić taras? Nowy film na kanale Youtube!

Latem życie rodzinne przenosi się z salonu na balkon, taras lub do ogrodu. Wybór mebli ogrodowych, dodatków i innych akcesoriów powinien być zatem spójny ze stylistyką wnętrz naszego domu. To jednak nie jedyne kryterium, którym warto się kierować. Marta Kaczanowska, stylistka 9design, o dekorowaniu i aranżacji wnętrz wie wszystko - postanowiliśmy podpytać ją więc o ulubione produkty.

Wszystko wskazuje na to, że to będzie upalne lato. Korzystając z pięknej czerwcowej pogody, w najnowszym filmie na naszym kanale wspólnie z Martą zapraszamy Was do naszego ogrodu i dzielimy się inspiracjami wprost z ekspozycji salonu stacjonarnego 9design!

Aranżacja tarasu - poznaj trendy na 2021 rok!

Przed rozpoczęciem aranżacji naszego tarasu warto rozejrzeć się dookoła i poszukać inspiracji. Oglądając nasz film dowiecie się, gdzie szukać ciekawych pomysłów i gotowych rozwiązań. Wśród trendów, które najbardziej zaznaczyły swoją obecność tego sezonu Marta wymienia m.in. naturalne materiały, kolory ziemi i miękkie tekstylia. Chwilę uwagi poświęca też naszemu bestsellerowi, czyli fotelowi wiszącemu o nazwie Cocooon, wyjaśniając, dlaczego został okrzyknięty hitem Instagrama. W filmie zobaczycie cały przekrój elementów wyposażenia ogrodu - jeśli wciąż brakuje Wam inspiracji, gorąco zachęcamy do oglądania!
Pokaż więcej wpisów z Czerwiec 2021
pixelpixelpixelpixel