main-topbar projector-topbar navigation-topbar search-topbar newsletter-topbar
Jak zaaranżować domowe biuro? Nowy film na kanale Youtube! | 9design Magazine
Porady

Jak zaaranżować domowe biuro? Nowy film na kanale Youtube!

Wrzesień już prawie za nami. Koniec tego dobrego - czas wrócić do pracy! Jak poradzić sobie z tęsknotą za urlopem? I nie utracić energii, którą udało nam się odzyskać na wakacjach? Zaaranżować estetyczną przestrzeń sprzyjającą skupieniu i pracy. Zbliżający się ku końcowi okres wakacyjny jest idealnym momentem na zmianę wystroju lub lekkie odświeżenie wnętrza.

Marta, dekoratorka 9design, w najnowszym filmie na naszym kanale na Youtube podpowiada, jak zadbać o swój work-life balance i skompletować odpowiednie wyposażenie domowego biura. Jeśli macie ochotę dowiedzieć się, jakie cechy powinno posiadać idealne biurko, krzesło oraz lampa, nie przegapcie tej premiery! Marta przygotowała dla Was masę praktycznych wskazówek i podzieliła się inspiracjami z ekspozycji salonu stacjonarnego 9design!

Domowe biuro - jak je zaaranżować?

Mimo, że praca z domu posiada wiele zalet, nie jest też pozbawiona wad. Badania wskazują na to, że aż 40% osób pracujących w trybie zdalnym ma trudność z zachowaniem granicy pomiędzy życiem prywatnym a obowiązkami zawodowymi. Przestrzeń domowa (w odróżnieniu od biura) jest pełna rozpraszaczy, które mogą utrudniać skupienie oraz koncentrację. Posłuchajcie Marty, której uniwersalne rady pozwolą Wam zaaranżować wnętrze, w którym praca z przykrego obowiązku stanie się prawdziwą przyjemnością. W filmie Marta dzieli się nie tylko praktycznymi wskazówkami, ale zdradza też, które produkty z kategorii "Do Biura" cieszą sie największą popularnością.
Pokaż więcej wpisów z Wrzesień 2021
pixelpixelpixelpixel