main-topbar projector-topbar navigation-topbar search-topbar newsletter-topbar
Młyn Maria

Młyn Maria

image
image
Czy styl loftowy może być jednocześnie ciepły i przytulny? Brzmi jak oksymoron? Być może! Pracowni 2k Architektura udało się jednak przełamać stereotypy, wyjść naprzeciw utartym schematom i stworzyć niepowtarzalną, jedyną w swoim rodzaju aranżację.

Projektanci Pracowni 2k postanowili nie traktować stylu loftowego tak dosłownie. Wnętrza apartamentu pokazowego, w którym przyjmowani są goście i klienci inwestycji Młyn Maria we Wrocławiu sprawiły, że nabrał on zupełnie nowego znaczenia. Jego chłodny, industrialny klimat został przełamany ciepłem drewnianych mebli i aksamitem tkanin obiciowych.
image
Jak na surowe, industrialne wnętrze przystało, pierwsze skrzypce gra tutaj wysokość pomieszczenia, ceglana ściana oraz metalowe lampy. Ale nad tym zachwyty się nie kończą! Przyjemne dla oka odcienie zieleni, rudości i złota okazały się doskonale korespondować z loftową bazą.
image
Dzięki ciepłym akcentom wnętrze sprawia wrażenie przytulnego i przyjemnego w odbiorze. Tak spektakularny efekt nie byłby możliwy bez mebli i dodatków z asortymentu 9design, które doskonale wpisały się w przestrzeń apartamentu i zbudowały w nim niepowtarzalny klimat. Projektanci dobrali je z największą starannością tak, by wnętrze mogło stanowić spójną całość.
image
pixelpixelpixelpixel