main-topbar projector-topbar navigation-topbar search-topbar newsletter-topbar
Przedstawiamy zwycięzcę konkursu z marką New Works | 9design Magazine
Inspiracje

Przedstawiamy zwycięzcę konkursu z marką New Works

Projekt: Nastazja Kropidłowska Architektura

Konkurs dla Architektów i Projektantów Wnętrz dobiegł końca - znamy zwycięzcę! Wiemy już, do kogo trafi nagroda główna - marmurowa lampa Kizu od marki New Works. Będąc pod wielkim wrażeniem nadesłanych projektów, zdecydowaliśmy się wyróżnić nie jedną, a aż 4 prace. Ciekawi, które z nich zrobiły na nas największe wrażenie?

Celem konkursu było wyłonienie najpiękniejszego i najciekawszego wnętrza z lampą Tense od marki New Works. Do udziału zaprosiliśmy Architektów i Projektantów Wnętrz - w ten sposób chcieliśmy poznać zupełnie inne spojrzenie na ten sam przedmiot. Uczestnicy nie zawiedli. Otrzymaliśmy kilkadziesiąt pięknych, często rozbudowanych wizualizacji wnętrz, pełnych kreatywnych rozwiązań i ambitnych pomysłów.

Jedna lampa – wiele możliwości

Motywem przewodnim każdego wnętrza stała się lampa Tense od marki New Works. To nowatorski koncept szwajcarskiego studia Panter & Tourron, który słynie z przesuwania granic projektowania - charakteryzuje się nie tylko oszałamiającą formą, ale także minimalnym wpływem na środowisko. Do produkcji modelu Tense wykorzystuje się materiał Tyvek, który swoją barwą i strukturą przypomina białą kartkę papieru. Jego delikatne, rozproszone światło tworzy we wnętrzu nastrojową atmosferę, którą uczestnikom udało się też oddać w projektach.

And the winner is…

Prace zostały ocenione przez Jury złożone z przedstawicieli 9design oraz marki New Works (fundatora nagrody). Decyzja zapadła jednogłośnie - marmurowa lampa Kizu trafiła do Pani Nastazji Kropidłowskiej, której projekt zachwycił nas umiejętnym połączeniem najmodniejszych trendów. Jednak na jednym wyróżnieniu się nie skończyło - byliśmy pod takim wrażeniem zaangażowania i pomysłowości uczestników, że zdecydowaliśmy się przyznać jeszcze trzy dodatkowe nagrody. Otrzymali je: Pani Karolina Marszałek (JMW Architekci), Pan Jakub Bartczak (Qbatura) i Pani Iwona Ligęza.

Projekt: Nastazja Kropidłowska Architektura

Było o co walczyć

Nagrodą główną w konkursie jest marmurowa lampa Kizu ufundowana przez markę New Works. To jeden z jej flagowych produktów, stanowiący doskonałe połączenie formy, materiału oraz funkcji. Lampa złożona z dwóch odważnych rzeźbiarskich kształtów - marmurowej podstawy i akrylowego klosza jest pięknym obiektem, który można podziwiać bez końca. Mamy nadzieję, że uszczęśliwi zwyciężczynię!

Projekt: Karolina Marszałek (JMW Architekci)

Morze inspiracji

Konkurs zorganizowany wspólnie z marką New Works przyniósł wiele inspiracji. Prace, które do nas spłynęły okazały się ambitne, kreatywne i dopracowane w każdym szczególe. Chcemy podzielić się z Wami choć częścią z nich - wierzymy, że zainspirujemy wielu z Was do eksperymentowania z aranżacją!

Projekt: Jakub Bartczak (Qbatura)

Projekt: Iwona Ligęza

A już wkrótce kolejne konkursy i wydarzenia! Zachęcamy do lektury naszego newslettera i śledzenia mediów społecznościowych: Facebooka i Instagrama.
Pokaż więcej wpisów z Sierpień 2022
pixelpixelpixelpixel