main-topbar projector-topbar navigation-topbar search-topbar newsletter-topbar
Selfia. Personalizowane meble na miarę naszych czasów | 9design Magazine
Poznaj markę

Selfia. Personalizowane meble na miarę naszych czasówModa we wnętrzach, podobnie jak na wybiegach, często się zmienia, a ślepe podążanie za trendami to często droga donikąd. Drewniane meble uchodzą za synonim ponadczasowej elegancji i solidności, a potwierdza to marka Selfia, która od lat pozostaje wierna klasycznemu wzornictwu, nieustannie kładąc nacisk na najwyższą jakość i rzemieślnicze metody produkcji.

Z miłości do drewna

Popularność mebli drewnianych nie słabnie. Ich producenci prześcigają się dziś w udoskonalaniu swoich produktów i urozmaicaniu oferty o coraz to bardziej egzotyczne rodzaje tego surowca. Jak zapewne nietrudno się domyślić - wyróżnić się w gąszczu tak wielu konkurencyjnych marek nie jest łatwo. Marce Selfia się to udało. Na czym polega tajemnica jej sukcesu?

Tradycja w nowym wydaniu

Selfia stara się łączyć naturę z najnowszymi zdobyczami technologii i wieloletnim doświadczeniem w rzemiośle stolarskim, a w procesie tym przyświeca marce jeden cel: tworzenie produktów charakteryzujących się niebanalnym wzornictwem i najwyższą jakością. Czerpiąc z przeszłości i posługując się w stu procentach naturalnymi surowcami, projektanci marki kreują nowe trendy i pozwalają jej klientom pozostać bliżej natury.
Jakość, która pochodzi z natury

Projektanci marki Selfia są zdania, że nic nie jest w stanie zastąpić jakości naturalnych materiałów. Dostrzegają oni szlachetność i wyjątkowość drewna, a ponadto traktują je z prawdziwą pieczołowitością, przez co praca z nim nie jest jedynie codziennym obowiązkiem, lecz przyjemnością. Do produkcji stołów, szafek RTV i komód marka wykorzystuje najlepsze i starannie wyselekcjonowane materiały, których jakość i solidność można dostrzec gołym okiem. Marka nie pozostaje obojętna wobec środowiska, gospodarując surowcami naturalnymi w sposób zrównoważony i racjonalny, starając się minimalizować zanieczyszczenia.

Meble “szyte” na miarę

Personalizacja to trend, który na dobre zadomowił się w świecie wnętrz i nic nie wskazuje na to, by szybko zszedł z piedestału. Producenci mebli oraz architekci coraz częściej dochodzą do wniosku, że wnętrza powinny służyć ich użytkownikowi i być dostosowane do jego indywidualnych potrzeb. Z tego samego założenia wychodzi marka Selfia, która zapewnia swoim klientom mnóstwo możliwości konfiguracji, które mają sprawić, że zakupione meble pozostaną z jej klientami na lata.
Stół Bold - personalizacja to jego drugie imię

Nasza współpraca z marką Selfią zaowocowała wspólnym projektem, który - ku naszej uciesze - błyskawicznie przypadł Wam do gustu! Zbliżając się powoli do końcówki roku, możemy śmiało przyznać, że stół Bold okazał się prawdziwą gwiazdą i prawdopodobnie dołączy do grona bestsellerów 2020 roku. To model pełen subtelnej elegancji i niewymuszonego wdzięku, który doskonale łączy prosty design i funkcjonalność z dopasowaniem do potrzeb klienta. Dzięki opcji rozkładania, nie zajmuje zbyt wiele przestrzeni, a gdy zajdzie taka potrzeba, jest w stanie pomieścić większą liczbę osób. Model ten został wykonany z najwyższej jakości litego drewna naturalnego (dębu) i występuje w aż 7 wybarwieniach. Kolor to nie jedyny element, który podlega zmianie - klient może dowolnie modyfikować wymiary stołu, dostosowując go do wielkości pomieszczenia.

Współcześnie coraz częściej odchodzimy od kupowania mebli i dodatków produkowanych na masową skalę. Nasza świadomość ekologiczna wzrasta, a co za tym idzie - zaczynamy poszukiwać alternatywnych marek, które oprócz pięknych i designerskich mebli, zagwarantują nam coś więcej - tradycję, jakość i poszanowanie dla środowiska. Marka Selfia idealnie wpisuje się w ten trend, który jako jeden z nielicznych, niesie za sobą pozytywne zmiany!


Pokaż więcej wpisów z Październik 2020
pixelpixelpixelpixel