main-topbar projector-topbar navigation-topbar search-topbar newsletter-topbar
Soul Interiors

Soul Interiors

Soul Interiors

Miasto: Warszawa

O pracowni: Usługi pracowni obejmują projektowanie wnętrz i wdrażanie projektów w życie, profesjonalne wsparcie w zakresie zakupu nieruchomości, zarządzanie budżetem, zarządzanie czasem. Soul Interiors projektuje wnętrza prywatne – domy, apartamenty, rezydencje, a także komercyjne – biura, sklepy, salony kosmetyczne i inne obiekty użyteczności publicznej. Pracownia współpracuje z utalentowanymi fachowcami oraz ekspertami z poszczególnych obszarów aranżacji wnętrz: od ekip wykonawczych, poprzez stolarzy, po doradców z salonów wyposażenia wnętrz. Dzięki takiej wspólnej pracy powstają idealne wnętrza, dostosowane do potrzeb najbardziej wymagających Klientów. Soul Interiors kreuje przestrzenie, które podnoszą wartość nieruchomości, są piękne i wygodne do życia.

Apartament w kamienicy

Nowoczesny, elegancki styl we wnętrzach przedwojennej, odnowionej kamienicy w Warszawie to przede wszystkim czekoladowe odcienie drewna na podłodze i meblach, idące z nimi w parze złote dodatki a także przemycona nuta koloru głębokiej zieleni - zarówno na pojedynczych meblach, obrazach, jak i w żywych roślinach.

Soul Interiors realizacja 01

Deep blue

Nowocześnie zaprojektowany apartament - ciemne drewno w meblach, granat na tkaninach, złoto w dodatkach. Całość utrzymana w eleganckim, wyważonym tonie.

Soul Interiors realizacja 02
Soul Interiors realizacja 03

Elegancja

Stonowana, dojrzała kolorystyka oraz szlachetne materiały, stanowiące tło dla pięknych dodatków.
Niezwykły charakter wnętrzu nadają starannie zaprojektowane proporcje i detale mebli, którym zespół projektowy poświęcił szczególną uwagę. Elegancki wygląd tworzą mosiężne elementy, które w bardzo przemyślany i ostrożny sposób pojawiają się w poszczególnych pomieszczeniach. Wyszukany nastrój wnętrzu nadają starannie dobrane meble, oświetlenie, tkaniny i materiały wykończeniowe.

Soul Interiors realizacja 04
Soul Interiors realizacja 05

Dwupoziomowy loft na Warszawskim Żoliborzu

Unikatowe wnętrze z olbrzymim przeszkleniem na dwie kondygnacje łączy w sobie loftowy charakter ze sztuką oraz domowym ciepłem.
Stalowe drzwi, beton architektoniczny, techniczne oświetlenie, naturalny kamień – odpowiadają we wnętrzu za surowy charakter. Miodowy odcień drewna, starannie dobrane tkaniny i miękkie materiały – ocieplają aranżację. Obrazy, a także małe dzieła sztuki – nadają apartamentowi artystyczny wygląd.

Soul Interiors realizacja 06
Soul Interiors realizacja 07

Soft loft

Soul Interiors realizacja 08
Soul Interiors realizacja 09

Wnętrze warszawskiego mieszkania stanowi zestawienie dwóch zamysłów stylistycznych: przytulne, łagodne kolory ziemi zmieszane z wyważonymi materiałami nowoczesnego wzornictwa – betonem, czernią i stalą. Powstała w ten sposób przestrzeń jest ciepła i nastrojowa, a jednocześnie ponadczasowa. Pierwotny układ apartamentu został przekształcony tak, aby maksymalnie wydobyć z niego potencjał, w efekcie czego powstał m.in. pokój gościnny połączony z salonem przy pomocy szklanych drzwi, powiększając optycznie obydwa pomieszczenia i zapraszając do środka dużo południowego światła.

Soul Interiors realizacja 10
ZNAJDZIESZ NAS NA
Metody płatności
Formy dostawy
pixelpixelpixelpixel