main-topbar projector-topbar navigation-topbar search-topbar newsletter-topbar
Świąteczny prezentownik | 9design Magazine
Inspiracje

Świąteczny prezentownik

Świąteczne prezenty. Wymarzona zastawa, książka ulubionego autora, ciepłe skarpetki lub… za mały sweter. Jedne bywają trafione, inne trochę mniej. Jednak wszyscy uwielbiamy je dostawać, ale chyba jeszcze bardziej dawać.

Są tacy, co na Boże Narodzenie czekają cały rok i już w październiku mają przygotowaną listę świątecznych upominków. Moment pakowania to prawdziwa celebracja – wypieszczone, wymuskane pudełeczka i torebki lądują pod choinką. Ach, istna poezja! Ale nie brakuje też ostatniochwilowiczów, którzy gorączkowo ścigają się z wigilijną pierwszą gwiazdką.
Dla jednych i drugich nasze stylistki przygotowały wybór najpiękniejszych prezentów z naszej kolekcji. Każdy jest wyjątkowy.

Wizyta w muzeum sztuki nowoczesnej

 

Wyobraźnia projektantów nie zna granic. Potrafią zwykły przedmiot zamienić w zaskakujące formą dzieło sztuki. To przykłady odwagi i kreatywności designerów, które stają się dumą naszych domowych wnętrz – dzięki nim nabierają one osobowości i indywidualnego charakteru.

                                                                                                           57

Za górami, za lasami…

 

Styl skandynawski od lat jest jednym z najchętniej wybieranych do domowych aranżacji. Perfekcyjnie łączy w sobie prostotę i oszczędność form z przytulnym charakterem. Miękkie tekstylia, stonowana kolorystyka oraz naturalne materiały przenoszą nas do uroczego domku na dalekiej Północy. Miejsca, w którym chcielibyśmy chociaż na chwilę zaszyć się z ulubioną książką, o otoczeniu wspaniałej, dzikiej przyrody.
5  

La dolce vita

 

Są takie domy, w których drzwi są zawsze otwarte, a kolacje z przyjaciółmi przeciągają się do świtu. To domy, w których uwielbiamy spędzać czas, nawet jeżeli nie są nasze. Przyciąga nas ich swobodna atmosfera, magnetyzująca charyzma właściciela oraz… jego nieprzeciętne zdolności kulinarne. Czy może być coś lepszego niż dobre jedzenie w doskonałym towarzystwie?
167


Po więcej inspiracji i pomysłów na oryginalne prezenty bożonarodzeniowe zapraszamy do naszego sklepu >>> 
Pokaż więcej wpisów z Listopad 2018
pixelpixelpixelpixel