main-topbar projector-topbar navigation-topbar search-topbar newsletter-topbar
Wyniki konkursu z marką Nordic Line | 9design Magazine
Popularne w tym miesiącu

Wyniki konkursu z marką Nordic Line

Projekt: Natalia Pęcka (Dezeen Architekci)

Kolejny ekscytujący konkurs dla Architektów i Projektantów wnętrz za nami! Razem z marką Nordic Line wyłoniliśmy zwycięską pracę i dodatkowo wyróżniliśmy cztery projekty, które zrobiły na nas wrażenie i wprost musiały ujrzeć światło dzienne.

Tym razem zadanie polegało na zaprojektowaniu salonu wyposażonego w przynajmniej dwa meble tapicerowane marki Nordic Line. Kreatywność i umiejętności Architektów zgodnie z przewidywaniami nie zawiodły! Z całą pewnością przyczyniła się do tego atrakcyjna nagroda główna - piękny fotel Brooks od Nordic Line.

Luksus i komfort w centrum

Nordic Line to polska marka, która postawiła sobie ambitny cel: stworzenie mebli tapicerowanych, które łączą w sobie luksus (forma, jakość materiałów) z najwyższym komfortem. O sukcesie tego założenia świadczy coraz liczniejsze grono klientów, także tych powracających po kolejne modele producenta. Najbardziej rozpoznawalnym meblem w ofercie marki jest widowiskowa sofa Michelle proj. Arika Ben Simhona - to model, który nie traci na zainteresowaniu i stale jest obecny na ekspozycji salonu 9design w Warszawie.

Konkursowe TOP-projekty

Jury złożone z przedstawicieli 9design i marki Nordic Line (sponsora nagrody głównej) przejrzało dziesiątki wizualizacji. Werdykt był jednogłośny - nagrodę główną, czyli designerski fotel Brooks, otrzymuje Pani Natalia Pęcka z pracowni Dezeen Architekci! Praca Pani Natalii składała się z aż ośmiu wizualizacji przedstawiających nowoczesne, monochromatyczne wnętrze, w centrum którego znajduje się bestsellerowy narożnik Michelle. Jego widowiskowe pikowanie dodaje ciepła całej przestrzeni i decyduje o jej ostatecznym charakterze (wspólnie z pięknie zaprojektowanym oświetleniem m.in. marki Aromas)

Nagroda główna - Natalia Pęcka

Natalia Pęcka 01
Natalia Pęcka 01

Projekt: Natalia Pęcka (Dezeen Architekci)

Nadesłane prace przedstawiały tak piękne wnętrza, że nie mogliśmy poprzestać na jednej nagrodzie. Przyznaliśmy więc cztery wyróżnienia - autorzy wyróżnionych prac otrzymają nagrody niespodzianki oraz bony o wartości 500 zł na zakupy w sklepie 9design!
I wyróżnienie otrzymała Pani Karolina Marszałek z pracowni KM Architekt Wnętrz, II wyróżnienie - Pani Beata Wołkowska z pracowni Vivino, III wyróżnienie - Pani Weronika Łoboda, IV wyróżnienie - Pan Michał Gulajski. Gratulujemy!

I wyróżnienie - Karolina Marszałek

Karolina Marszałek 01
Karolina Marszałek 02

Projekt: Karolina Marszałek (KM Architekt Wnętrz)


II wyróżnienie - Beata Wołkowska

Beata Wołkowska 01
Beata Wołkowska 02
Beata Wołkowska 03

Projekt: Beata Wołkowska (Vivino)


III wyróżnienie - Weronika Łoboda

Weronika Łoboda 01

Projekt: Weronika Łoboda


IV wyróżnienie - Michał Gulajski

Michał Gulajski 01
Michał Gulajski 02

Projekt: Michał Gulajski (Wnętrza Michała)

Już wkrótce kolejne konkursy i wydarzenia! Zachęcamy do lektury naszego newslettera i śledzenia mediów społecznościowych: Facebooka i Instagrama.
Pokaż więcej wpisów z Wrzesień 2023
pixelpixelpixelpixel