main-topbar projector-topbar navigation-topbar search-topbar newsletter-topbar
Drewniane półki do salonu na ścianę, wiszące | salon meblowy Warszawa i sklep online 9design
do -20%
sprawdź

Drewniane półki

Liczba produktów 4

Drewniane półki i półeczki...coraz chętniej sięgamy po nie aranżując wnętrza naszych domów. Niby nic wielkiego, ot pozioma, drewniana płaszczyzna przymocowana do ściany. Ale okazuje się, że taka z pozoru niewiele znacząca półka idealnie sprawdza się w praktyce w kuchni jako miejsce na słoiki z przyprawami, w przedpokoju jako wieszak, w salonie jako regał na książki czy też miejsce na wyeksponowanie dekoracyjnych bibelotów. Drewniane półki to doskonały sposób na zapełnienie pustki na ścianie. Co ciekawe, taka półka sama w sobie może tworzyć oryginalną dekorację. Nic dziwnego więc, że piękne drewniane półki i półeczki wkroczyły” na salony”. Dosłownie! Półki drewniane stały się ozdobą wielu salonowych wnętrz.

Drewno – surowiec, który zwykłą półkę ścienną potrafi uczynić półką niezwykłą

Drewno to najstarszy surowiec wykorzystywany przez człowieka. Łatwy w obróbce, trwały i wytrzymały. W dodatku – zawsze niepowtarzalny. Nie ma dwóch identycznych kawałków drewna. Dlatego też nie ma dwóch takich samych drewnianych półek. Każdy rodzaj drewna ma niepowtarzalne wybarwienie, usłojenie, sęki, twardość. Półka drewniana sosnowa będzie jasna i lekka. Świerkowa - jasna, z sękami i wytrzymała. Drewniana półka ścienna dębowa - solidna, o pięknym nasyceniu kolorów. Półka z drewna egzotycznego zachwyci wybarwieniem i ciekawym rysunkiem słojów. Wybór drewnianych półek jest ogromny. Od prostych, klasycznych, przez półki wiszące na sznurkach, półki z metalowym stelażem czy też oryginalne w kształcie półki ozdobne.

Salon to odpowiednie miejsce na drewniane półki ścienne

Praktyczne, dekoracyjne, oryginalne - półki drewniane do salonu to dobry wybór. Zastąpią tradycyjny regał, posłużą jako ozdoba, miejsce na bibeloty. Półka to na tyle uniwersalny mebel, że może zawisnąć w każdym miejscu i na każdej wysokości.

Szukasz półki drewnianej na ścianę? W sklepie internetowym 9design masz wybór. Możesz również skorzystać z tradycyjnych zakupów odwiedzając salon stacjonarny 9design w Warszawie. Zapraszamy! Półki i półeczki - do salonu, kuchni, przedpokoju, jadalni... i wszędzie tam, gdzie mamy na nie pomysł.

Polecamy także komody i szafki do salonu oraz fotele drewniane.

pixelpixelpixelpixel