main-topbar projector-topbar navigation-topbar search-topbar newsletter-topbar
Unikalne meble 9design - nasze produkty | Salon meblowy w Warszawie

9design Collection

Liczba produktów 13
9design Collection

Myśl o stworzeniu własnej kolekcji mebli i dodatków kiełkowała w naszych głowach już od dawna. Wspólnie z zespołem naszych projektantów i konstruktorów udało nam się przekuć ten pomysł w rzeczywistość. Postanowiliśmy wsłuchać się w potrzeby Klientów 9design i dopasować ofertę do ich oczekiwań. W ten sposób powstała kolekcja 9design Collection, która stanowi odpowiedź na ich potrzeby oraz oczekiwania. Meble i dodatki z naszej kolekcji cechuje zatem ekskluzywny charakter, najwyższa jakość materiałów, dbałość o każdy detal oraz atrakcyjne ceny.

Poznaj markę

Co znajdziesz w 9design oprócz designerskich mebli? Lampy, dywany i dodatki do wnętrza, obok których miłośnicy designu z pewnością nie przeszliby obojętnie. Oferta 9design obejmuje również meble ogrodowe wysokiej klasy, które odmienią przestrzeń ogrodu lub tarasu w prywatną oazę spokoju. Przekonaj się o tym, co mamy do zaoferowania w 9design.

Unikalne meble 9design nie tylko w naszym salonie w Warszawie, ale także online! 

Zależy Ci na tym, by skorzystać z oferty 9design? Krzesła lub unikalne lampy to produkty, które szczególnie Cię interesują? Nie możesz jednak odwiedzić nas osobiście w Warszawie? Nie przejmuj się! Niezależnie od tego, które produkty Cię zaciekawiły, możesz dokonać zamówienia internetowego przez stronę. To szybkie, proste i bezpieczne rozwiązanie. Dostawca natomiast dostarczy wybrany asortyment prosto do Twojego mieszkania. Ty nie musisz nawet wychodzić z domu!

    pixelpixelpixelpixel