main-topbar projector-topbar navigation-topbar search-topbar newsletter-topbar
Urban Nature Culture Amsterdam. Desingerskie kubki i dekoracje | salon 9design Warszawa i sklep online

Urban Nature Culture

Liczba produktów 26

Powrót do natury w nowoczesnym wydaniu. Do produkcji tych niepowtarzalnych, inspirowanych epoką antyku, przedmiotów wykorzystywane są surowce wtórne. Etyka na równi z estetyką!

 

 

Z miłości do podróży powstała marka Urban Nature Culture. Jej założycielka - Anne Marie Hermans to bizneswoman z duszą wędrowca i wyobraźnią godną pozazdroszczenia. Jej projekty – absolutnie niepowtarzalne, nie mające nic wspólnego z popularną dziś masowością – łączy oryginalność wpływów oraz zastosowanie surowców z całego świata. Meble z ceramiki, bambusa, szkła z recyklingu, drewna mango czy Bofofee z Etiopii to jedynie namiastka możliwości, jakie oferuje Anne Marie Hermans w swoim zamiłowaniu do podróży i poznawania obcych kultur. Czerpiąc inspirację ze światowych wojaży, stara się zamknąć wspomnienia w unikatowych przedmiotach codziennego użytku, stąd też w kolekcjach znaleźć można zarówno piękne dekoracje, meble, jak i tekstylia.

Obfite pod względem stylistycznym kolekcje Urban Nature Culture stanowią odzwierciedlenie zaginionych skarbów z odległych zakątków świata, o których istnieniu można było przekonać się w zasłyszanych przypadkowo opowieściach. Podejmując próbę ukazania tych mini kulturowych społeczności i wielce kreatywnych osobowości, marka stworzyła imponującą serię produktów, dodających wnętrzu egzotycznego charakteru. W miejscu, gdzie etyka równa się estetycznemu poczuciu piękna, musi być tez miejsce na ekologię. Dlatego produkty sygnowane znakiem UNC bazują na wykorzystaniu surowców wtórnych, w rezultacie stanowiąc blend nowoczesnej aranżacji wnętrz w stylu EKO.

Aksamitne dywany nowoczesne z recyklingu FOLLOW ME, mięsiste poduchy welwetowe, plecione kosze jutowe i z liści bananowca, a także bogata kolekcja artykułów kuchennych: od naczyń żaroodpornych, po dzbanki, talerze, a kończąc na wytwornych filiżankach. Od dziś powrót do natury to nic skomplikowanego! Wybierz produkty marki UNC i czerp inspirację z tego, co dała przyroda.

 

    pixelpixelpixelpixel