main-topbar projector-topbar navigation-topbar search-topbar newsletter-topbar
Carpet Decor Dywany. Polski Producent | Salon Warszawa i sklep online 9design

Carpet Decor

Liczba produktów 172
carpet decor polski producentów dywanów
Dywany Carpet Decor logo

Czasem niewielka zmiana potrafi zrobić dużą różnicę! Nowoczesna wnętrza nie istnieją dziś bez dywanów. W najlepszy sposób przekonuje o tym marka Carpet Decor, posiadająca w swojej kolekcji nietuzinkowe dywany nowoczesne, pozwalające stworzyć oryginalną aranżację w każdym wnętrzu. Zachwycające i inspirujące do przeprowadzania domowych rewolucji, a może przeciwnie, nadające szczyptę tajemniczości i minimalistycznej prostoty? Ten polski producent doskonale wie, jak skutecznie połączyć oryginalne wzornictwo z wysoką jakością wykonania, aby wpisać się w gusta wielu użytkowników. Wspomnieć należy także o zaawansowanej technologii ochrony Magic Home, która zapewnia banalnie proste czyszczenie i błyskawiczne usuwanie zabrudzeń. Technologia zabezpiecza materiał przed wchłanianiem rozlanej cieczy, która unosi się w postaci kropli na jego powierzchni.

ZOBACZ KATALOGI

Od dziś stąpanie bosymi stopami po podłodze może dostarczyć niesamowitych doznań. Jak to możliwe? Za sprawą dywanów marki Carpet Decor, które swoją różnorodnością i wysoką jakością wykonania spełnią oczekiwania największych zmarzluchów. To dodatki o niespotykanym potencjalne aranżacyjnym, dodającym przytulności i ciepła. Nie wspominając już o walorach czysto praktycznych, w żaden sposób nie dających się przecenić.

Dywany Carpet Decor do klasycznych i nowoczesnych wnętrz

Oferta brandu na każdym z tych pól sprawdza się wyśmienicie. W nieprawdopodobny sposób łączy wyszukane wzornictwo ze starannie wyselekcjonowanymi materiałami używanymi do ręcznej produkcji, które czynią każdy projekt unikatowym i jedynym w swoim rodzaju. Dywany Carpet Decor stanowią przykład kunsztownego rzemiosła, zarezerwowanego nie tylko dla wnętrz klasycznych i tradycyjnych, ale również minimalistycznych, skandynawskich, industrialnych czy glamour. W ofercie kolekcje wykonane w technologii łatwego czyszczenia, jak również luksusowe dywany będące przykładem piękna ręcznej manufaktury.

pixelpixelpixelpixel