main-topbar projector-topbar navigation-topbar search-topbar newsletter-topbar
Moyha pledy, koce i poduszki dekoracyjne. Naturalne narzuty | 9design Warszawa

Moyha

Liczba produktów 22
moyha dodatki do domu - pościel, koce, narzuty
Moyha logo

Magda Jasińska i Kasia Haska to założycielki prężnie rozwijającej się marki Moyha, która w każdym aspekcie życia codziennego stawia na balans i równowagę. Dowodem tego są produkty sygnowane ich znakiem, będące przejawem prostego designu, wzorowej jakości i stonowanych kolorów. Narzuty, poduszki, pledy i pościele tworzone nie tylko z miłości do natury, ale również w myśl idei „simply good” stanowią ukłon w kierunku harmonii w obrębie dekoracji i wyposażenia domu.

Moyha to marka z branży home decor o prawdziwie polskich korzeniach. W swoich kolekcjach stawia przede wszystkim na produkty w prostym, oszczędnym stylu, pozbawionym feerii kolorów i wyrazistych akcentów. Najważniejszym aspektem jest tworzenie ponadczasowych kolekcji, dalekich od szybko zmieniających się i trudnych do doścignięcia trendów, w których flagowe znaczenie odgrywa wykorzystanie naturalnych materiałów, jak wełna, skóra, drewno czy bawełna.

Postaw na proste dekoracje: koce, pledy i pościel od marki Moyha

Miękka, przyjemnie otulająca ciało pościel z oddychającej dzianiny czy ciepły pled, pod którym można zostawić smutki codziennego dnia. Wraz z wełnianymi poduszkami ze skórzanymi dodatkami, workami z impregnowanej celulozy czy dębowymi dekoracjami marka Moyha odpowiada za dekorowanie domowych przestrzeni, w których pierwszoplanową rolę ma odgrywać nastrój płynący z natury. Różnorodność zestawów, zarówno pod względem kolorystycznym, stylistycznym czy rozmiarowym pozwoli na beztroską zabawę dekorami, umożliwiając celebrowanie zwykłych chwil... Jednym słowem Moyha to marka tworzona z sercem...

    pixelpixelpixelpixel