main-topbar projector-topbar navigation-topbar search-topbar newsletter-topbar
nobonobo Meble. Nowoczesne sofy, łóżka i kanapy | salon 9design Warszawa i sklep online

nobonobo

Liczba produktów 28
nobonobo łóżka

Nobonobo to polska marka mebli, której historia zaczyna się w 2010r w Żywcu. Energię oraz pasję z jaką są tworzone meble można dostrzec w każdym detalu wykonania. Wyselekcjonowane materiały, które cechują się najwyższym standardem jakości oraz dbałość o szczegóły produkcji, sprawia, że marka ma bardzo silną pozycję na rynku. Nobonobo koncentruje się na kliencie i jego stylu życia, tak aby wspólnie stworzyć piękne i nowoczesne meble. To wszystko 100% "Made in Poland".

Meble Nobonobo - nowoczesne rozwiązania

Sklep 9design.pl oferuje szeroki wybór produktów sygnowanych marką Nobonobo. Sofy o różnorodnej stylistyce, wpisującej się zarówno w kanony nowoczesnych, jak i klasycznych wnętrz spełnią oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Sofa tapicerowana z kolekcji Enjoy z szerokim siedziskiem, Aero z przyjemnym oparciem i komfortowymi podłokietnikami, a może przestronny narożnik Andres wyposażony w mechanizm regulacji? W ofercie marki jest także Twoja wymarzona sofa rozkładana. Każdy z nich jest przejawem wysmakowanego rękodzieła, na miarę światowych producentów mebli. Nobonobo to także najlepsze meble tapicerowane.

Komfort i prestiż - Nobonobo Warszawa

W ofercie znaleźć można również nowoczesne krzesła, które są definicją wygody, elegancji i dobrego gustu, a także łóżka, wyjątkowo solidnie skonstruowane. Również w tym przypadku komfort jest dla Nobonobo na pierwszym miejscu. Dla marki klient jest najważniejszy, dlatego meble Nobonobo mogą być personalizowane. Oznacza to, że dobór tkaniny oraz wybarwienie drewna może być indywidualnym wyborem klienta, tak aby sam mógł zaprojektować swoje wnętrze.

Zapraszamy do zakupu mebli Nobonobo zarówno na stronie naszego sklepu internetowego, jak również w salonie stacjonarnym zlokalizowanym w Warszawie, przy ulicy Lucerny 25.

    pixelpixelpixelpixel