main-topbar projector-topbar navigation-topbar search-topbar newsletter-topbar
Nude Glass - eleganckie kieliszki do wina | 9design
do -20%
sprawdź

Nude Glass

Liczba produktów 2

Kryształ to symbol elegancji, natomiast szkło to wspaniały i szlachetny materiał, który oferuje nam nieograniczone możliwości. Perfekcyjnym przykładem tego, że połączenie umiejętności, doświadczenia i wizji są w stanie zaowocować czymś wyjątkowym i niepowtarzalnym, jest marka NUDE GLASS.

 

Firma połączyła ze sobą rzemiosło, rękodzieło, wyobraźnię i zaawansowaną technologię produkcji, otrzymując wspaniałe konstrukcje, które mogą znaleźć się w Waszych domach. Wyposażenie nie tylko oferuje nieszablonowy design, ale również imponującą wytrzymałość, dlatego jest to inwestycja na lata, która odmieni wnętrze każdego mieszkania. NUDE GLASS to prostota zaprojektowana z niestandardowym podejściem. Sami się o tym przekonajcie, że stół również może zaskoczyć gości.

 

Dlaczego NUDE GLASS to marka godna zaufania? Ponieważ korzysta ona z ponad 85-letniego doświadczenia specjalistów, którzy swoją wiedzę i umiejętności szlifują od 1935 roku. Klasyczna prostota z ręcznie wykonanymi zdobieniami to dzieła, które przygotowywane są przez prawdziwych artystów. Każdy produkt posiada swoją duszę i serce, które są niepowtarzalne.

 

NUDE GLASS to producent pochodzący z Turcji. Ich kolekcje jednak wykonywane są przy współpracy z najlepszymi projektantami z całego świata, więc można pokusić się o stwierdzenie, że jest to międzynarodowa firma dbająca o zachowanie maksymalnej perfekcji. Jedna wizja wielu specjalistów pozwala stworzyć naprawdę niepowtarzalne kompozycje, które nie tylko sprawią, że Wasze wnętrza i stoły nabiorą innego wymiaru – one dosłownie będą mieć swój indywidualny charakter.

inspirium warszawa

Niezwykły materiał, w postaci kryształu a także nowoczesna technologia zapewniają produktom najwyższą jakość. Kolekcja Stem Zero (której twarzą jest wybitna projektantka i ikona stylu Iris Apfel) szczyci się niebywałą wytrzymałością.

Ręcznie robione szkło jest znakiem NUDE. NUDE to rzemieślnicze podejście do wyrobów szklanych, praca z czystym szkłem krystalicznym. Prostota i idealne wyczucie designu to klucz sukcesu marki NUDE GLASS.

    pixelpixelpixelpixel