main-topbar projector-topbar navigation-topbar search-topbar newsletter-topbar
Ethnicraft. Tace, stoliki i meble z natury | salon 9design Warszawa i sklep online

Ethnicraft (Notre Monde)

Liczba produktów 155

Meble z charakterem – Ethnicraft (Notre Monde)

Niewiele firm obecnych na światowym rynku może pochwalić się produktami, na które moda nie mija wraz z nadejściem kolejnego sezonu czy pojawieniem się nowego wnętrzarskiego trendu. Ethnicraft  do nich należy. Meble i przedmioty dekoracyjne tworzone przez tę markę mają charakter i ponadczasowy urok. Na ich wyjątkowość składa się wielu czynników, ale najważniejsze to prostota, oryginalność, wysoka jakość i przede wszystkim właśnie ponadczasowość. Nie jest łatwo tworzyć i realizować projekty, które przetrwałyby pokolenia. Ethnicraft (Notre Monde) się udało. Solidne, trwałe i nietuzinkowe Ethnicraft meble z litego drewna oraz przedmioty dekoracyjne z naturalnych materiałów mają jedna ważną zaletę - “starzejąc się”, są jeszcze piękniejsze. Za rok, dekadę, a nawet cały wiek – nadal będą cieszyć oko użytkowników i zadziwiać funkcjonalnością. Oryginalne stoły i stoliki kawowe oraz tace i tacki to produkty flagowe marki, ale to nie jedyne produkty, którymi może się pochwalić ów producent. Dodatki wnętrzarskie to równie ciekawe i niezwykłe propozycje Ethnicraft.

Jak narodził się pomysł na stworzenie marki Ethnicraft?

Jak mówi jeden z założycieli firmy, Philippe Deloisse– inspiracją do powstania Ethnicraft były dekoracyjne meble i przedmioty przywiezione z podróży do Indonezji, które wzbudziły zachwyt przyjaciela, Benoita Loos. Zaczęło się od importu mebli, by w 1995 roku postawić na własną produkcję. Tak powstał Ethnicraft - meble z natury. Ten belgijski producent, którego główna siedziba znajduje się w Antwerpii, posiada zakłady produkcyjne w Indonezji, Wietnamie i Serbii, a biura w Marsylii, Hongkongu a nawet Płn. Karolinie – co świadczy o międzynarodowym zasięgu marki. Zatrudniając najlepszych projektantów i oddanych pracowników oraz czuwając nad przebiegiem każdego etapu produkcji, Ethnicraft oferuje odbiorcom produkty niezwykłe. Inspirowane orientem meble i dekoracyjne dodatki z naturalnych materiałów to znak rozpoznawczy marki.

W orientalnym wnętrzu nie może zabraknąć świec zapachowych! Koniecznie sprawdź ofertę marek Baobab i Candly i dobierz zachwycający zapach do twojego wnętrza.

Notre Monde

Podróże zawsze niosą za sobą moc inspiracji i niezapomnianych wspomnień, które jak się okazuje, często owocują nietuzinkowymi pomysłami. W taki właśnie sposób powstała marka Ethnicraft (Notre Monde), która nawiązuje swoimi przedmiotami do natury, podróży i otaczającej nas codzienności. Pracujący dla marki projektanci tworzą przepiękne tace i stoliki, które przypominają pamiątki przywiezione z najdalszych zakątków świata. Ze względu na swoją nietypową specyfikę, produkty umożliwiają personalizację i dostosowanie do indywidualnych preferencji estetycznych. Jeżeli tylko zechcemy, dekoracyjna taca w każdej chwili może stać się funkcjonalnym stolikiem lub jedynym w swoim rodzaju lusterkiem. Obejrzyj film na Youtube.

ZOBACZ KATALOGI

pixelpixelpixelpixel