main-topbar projector-topbar navigation-topbar search-topbar newsletter-topbar
Khroma - Designerskie tapety ścienne | salon 9design Warszawa

Khroma

Liczba produktów 3

Tapety od dawien dawna są ważnym elementem wykańczającym ściany i nadającym im niezwykłego wystroju. Wśród osób lubiących otaczać się pięknie zaprojektowaną przestrzenią marka Khroma jest doskonale znana. To w jej ofercie znajdziesz ekskluzywne i najwyższej jakości tapety, których niepowtarzalny design jest w stanie szybko odmienić każde wnętrze. Unikatowe wzory, delikatne faktury i żywa kolorystyka tych tapet staną się ważnym dodatkiem aranżacyjnym, wyraźną ozdobą i akcentem nadającym ton całej aranżacji.

Khroma dla miłośników wyjątkowego designu

Żadna farba, dekoracyjny tynk, sztukateria, nie da Ci takich efektów, jak tapety Khroma. Niezwykły dobór kolorów, kształtów, najmodniejszych motywów sprawia, że produkty tej marki wybierane są przez największych projektantów. Ich obecność w aranżacji jest kluczem do sukcesu w tworzeniu przestrzeni oryginalnej, eleganckiej i modnej.

Tapety Khroma – odmień swoje wnętrze

Jakie tapety znajdziesz w ofercie marki Khroma? Dostępne są w niej wzory dla miłośników minimalizmu. Tapety o jednobarwnej kolorystyce, których największą ozdobą jest delikatnie zaznaczona faktura, świetnie sprawdzą się we wnętrzach skandynawskich czy rustykalnych, wszędzie tam, gdzie ton nadają inne dodatki aranżacyjne.

W tej kategorii znajdziesz także tapety odważnie wykorzystujące motywy zdobnicze znane ze stylów aranżacyjnych minionych lat. Wzory w delikatną jodełkę czy pasy świetnie uzupełnią wnętrza retro czy vintage. Z kolei eklektyczne salony, sypialnie glamour najlepiej wykorzystają potencjał drzemiący w tapetach z motywem roślinnym.

Tapety Khroma w zależności od wzoru świetnie będą wyglądały położone na wszystkich ścianach. Dzięki temu aranżacja będzie spójna i sprzyjająca harmonii oraz minimalizmowi. Dziś jednak coraz częściej używa się tapet do wprowadzania odważnych i ożywiających wnętrze akcentów dekoracyjnych. Tapety te możesz wykorzystać jedynie do ozdoby głównej ściany w pokoju, jej fragmentu lub wręcz stworzyć z nich nowoczesny obraz ograniczony delikatną sztukaterią.

Gdzie wykorzystasz ekskluzywne tapety marki Khroma?

Salon jako miejsce reprezentatywne każdego mieszkania z pewnością jest świetną przestrzenią, aby wykorzystać potencjał dekoracyjny tapet marki Khroma. Im większą masz przestrzeń do zaaranżowania, tym możesz wybrać odważniejsze i mocniejsze wzory tapet. Doskonałym przykładem są tapety w geometryczne wzory i kontrastowe zestawy kolorów.

W mniejszych pomieszczeniach takich jak sypialnie lepiej sprawdzą się delikatniejsze wzory o ograniczonej palecie barw. Wszelkiego rodzaju jednobarwne tapety z delikatną fakturą będą doskonałym wyborem. W pokojach wypoczynkowych idealnie sprawdzą się także motywy roślinne. Liście palmy doskonale zaprezentują się na ścianie za łóżkiem, stając się główną dekoracją tego pomieszczenia. Doskonale będą korespondowały z żywymi roślinami zielonymi ustawionymi w ozdobnych donicach.

Z kolei w industrialnej jadalni najlepszym wyborem będą tapety imitujące cegłę lub wykorzystujące delikatne figury geometryczne i utrzymane w miedzianym kolorze. Wzory te będą doskonale pasowały zarówno do ciemnego drewna, betonu, jak i elementów z ciemnego metalu.

Khroma

Khroma to doskonale znana i ceniona marka, która specjalizuje się w produkcji designerskich tapet ściennych. W tej dziedzinie nie ma sobie równych. Tapety, które znajdują się w jej ofercie przypominają prawdziwe dzieła sztuki, których nie powstydziliby się najlepsi kreatorzy sztuki. Ponadto są wykonywane ze znakomitych materiałów, odpornych na zanieczyszczenia i światło. Tapety Khroma projektowane są tak, by trafić w gust każdego, kto ma zechce odświeżyć wygląd swojego mieszkania. W poszczególnych kolekcjach znajdziemy zarówno klasyczne, jak i abstrakcyjne wzory, które będą stanowić idealne tło dla każdej aranżacji.
    pixelpixelpixelpixel