main-topbar projector-topbar navigation-topbar search-topbar newsletter-topbar
Carpets & More Ekskluzywne Dywany | salon 9design Warszawa i sklep online

Carpets & More

Liczba produktów 25
carpet decor

Mamy zaszczyt zaprezentować dywany Carpets & More. Jest to asortyment stworzony z pasją i wizją dla klientów, którzy na pierwszym miejscu stawiają jakość oraz nieszablonowe rozwiązania. Carpets and More to marka, która nie tylko śledzi i powiela trendy, ale także do każdego projektu wnosi swój sznyt i charakter. Dzięki temu ich wyroby są niepowtarzalne – o czym świadczą opinie zadowolonych użytkowników. Ty również możesz należeć do tej grupy klientów. Wystarczy skorzystać z naszej oferty, którą przygotowaliśmy w tej części 9design.

Unikalne dywany Carpets & More 

Dywany Carpets & More nie tylko będą ocieplać wnętrze pomieszczenia, w których zostaną ulokowane. Poprawią one również akustykę i ocieplą atmosferę przestrzeni. Dzięki temu przebywanie w takim pokoju, biurze lub innej części mieszkania/firmy, będzie o wiele przyjemniejsze zarówno dla lokatorów, jak i gości. Wykorzystaj ten potencjał w pełni i ciesz się efektami. Gwarantujemy, że będą one naprawdę dużym zaskoczeniem – nawet jeśli zaliczasz do osób o wysokich wymaganiach względem wyposażenia. Zaufaj naszemu doświadczeniu zdobywanemu przez lata w branży.

Szukasz sposobu, by wrócić do trendów z lat 70-tych, 80-tych lub 90-tych? Jeśli chcesz wykorzystać odświeżoną formę zdobienia wnętrza, interesującą alternatywą dla klasycznych rozwiązań jest m.in. dywan ścienny. Dysponujemy propozycjami, które w pewien sposób odświeżą ten niepowtarzalny styl i udowodnią każdemu, że można wykorzystać go zgodnie z panującą modą. Zobacz to na własne oczy.

    pixelpixelpixelpixel