main-topbar projector-topbar navigation-topbar search-topbar newsletter-topbar
Nordifra - meble w stylu skandynawskim | salon 9design Warszawa i sklep online

Nordifra

Liczba produktów 58

Umiłowanie do skandynawskiego designu marka Nordifra wyraża w minimalistycznych i harmonijnych formach swoich mebli. Nie zapomina jednak o funkcjonalności, którą stawia na jednym poziomie z designem. Wybierając produkty marki Nordifra, masz pewność, że wybrałeś mebel najwyższej jakości o unikatowym wyglądzie i wszechstronnych możliwościach zastosowania. Produkty te odnajdą się nie tylko w sztywnych ramach skandynawskiego stylu.

Nordifra z pasją do skandynawskiego designu

Jeśli zatem szukasz mebli, które będą użyteczne, których rozwiązania podniosą komfort korzystania z danego pomieszczenia, ale jednocześnie zadbają o jego estetykę, koniecznie zapoznaj się z ofertą marki Nordifra.

Minimalizm w najlepszej odsłonie

Co właściwie wyróżnia meble Nordifra na tle pozostałych projektów najlepszych architektów i projektantów wnętrz? Ich siła tkwi w formie. Kształt tych mebli i dodatków doskonale akcentuje to, co w skandynawskim designie jest najważniejsze. Umiłowanie do minimalizmu i funkcjonalności sprawia, że z pracowni tej marki wychodzą meble przypadające do gustu coraz większej liczbie klientów.

W ofercie marki znajdziesz między innymi akcesoria, które w zupełności wystarczą do dekoracji salonu czy sypialni. Za ich pomocą zbudujesz wymarzoną atmosferę wnętrza. Na uwagę zasługują przede wszystkim stoliki Nordifra, wśród których znajdziesz modele doskonale uzupełniające strefę wypoczynkową w salonie. Ich ciekawe rozwiązania pozwalają na skorzystanie z przestrzeni blatu jedynie wówczas, gdy jest Ci ona potrzebna. Na co dzień możesz złożyć zestaw stolików i zyskać więcej miejsca w salonie.

Niewielkie modele stolików doskonale nadają się do wyeksponowania stylowych dekoracji czy żywych kwiatów w estetycznych donicach. Stanowią zatem dodatek dekoracyjny, który idealnie odnajdzie się w obszernym salonie, sypialni, domowym gabinecie czy nawet na korytarzu. Ich prawdziwą funkcję w pomieszczeniu nadasz im samodzielnie, dbając o swój indywidualny gust i potrzeby.

W naszym sklepie znajdziesz także ciekawe konsole marki Nordifra, które dzięki niezwykle lekkiej formie nie przytłoczą pomieszczenia. Postawione nawet w najmniejszym pomieszczeniu doskonale spełnią powierzoną im funkcję. W ofercie marki znajdziesz także wygodny rozkładany stół, idealny do domowej jadalni.

Użytkowe piękno stolików Nordifra

Kształt blatów stolików opiera się na harmonijnych i prostych formach. W ofercie marki znajdziesz stoliki z okrągłym lub prostokątnym, drewnianym blatem. Użycie naturalnego materiału pozwoli Ci wprowadzić do pomieszczenia odrobinę ciepła. Jednocześnie drewniany blat zachowuje niezwykłą lekkość dzięki metalowej konstrukcji nóg i obicia brzegów. Tak klasyczny wygląd stolika doskonale wpisuje się w skandynawski styl aranżacji wnętrz. Możesz wykorzystać je także do wyposażenia salonów w stylu loft czy minimalistycznym.

Nordifra
logo-nordifra
Na początku było słowo, a właściwie dwa - “nord” i “fra”. W języku norweskim oznaczają one “z północy”. To właśnie stamtąd projektanci marki Nordifra czerpią inspiracje do tworzenia kolekcji swoich mebli. Zafascynowani skandynawską prostotą i tamtejszym podejściem do designu, tworzą produkty stanowiące połączenie naturalnych materiałów takich jak drewno i metal. Projektanci i rzemieślnicy z zespołu marki Nordifra czuwają nad tym, by każdy element był starannie wykonany i pieczołowicie dopracowany. W ofercie marki znaleźć można m.in. stoły, stoliki, regały, oświetlenie i dekoracje. Prawdziwym bestsellerem jest stolik Tre, który występuje w kilku konfiguracjach i rozmiarach. Produkcja mebli ulokowana jest w Polsce, co pozwala zachować marce najwyższą jakość usług.
pixelpixelpixelpixel