main-topbar projector-topbar navigation-topbar search-topbar newsletter-topbar
Aromas: lampy i oświetlenie hiszpańskie | salon 9design Warszawa i sklep online

Aromas

Liczba produktów 346

Lampy Aromas – produkty od hiszpańskiego producenta na wyciągnięcie ręki

Zakochaj się w lampach w hiszpańskim stylu marki Aromas. Ten awangardowy, nowoczesny design doskonale dopełni pomieszczenia urządzone w oryginalnym stylu.

Zachęcamy również do zapoznania się z naszą ofertą poduszek i poszewek, które również nadadzą Twojemu salonowi oryginalnego wyglądu.

Aromas

Aromas to hiszpańska marka, która słynie z oryginalnego, awangardowego i nowatorskiego oświetlenia. Zaczynała od produkcji małych, szklanych lamp wypełnionych suszonymi kwiatami potpourris w Walencji, by z czasem stać się doskonale rozpoznawalnym producentem wśród architektów i miłośników designu na całym świecie. Swoją popularność marka zawdzięcza oryginalnemu designowi, starannie wyselekcjonowanym materiałom i szczególnej dbałości o detale, którą nietrudno dostrzec gołym okiem. W ofercie tego producenta znajdziemy m.in. lampy wiszące, lampy podłogowe i lampy ścienne wykonane z mosiądzu, miedzi czy marmuru. Choć marka posiada bogatą, ponad 30-letnią tradycję, to nie odżegnuje się od współczesnych trendów, czerpiąc z nich to, co najlepsze.

ZOBACZ NAJNOWSZY KATALOG AROMAS >>

pixelpixelpixelpixel