main-topbar projector-topbar navigation-topbar search-topbar newsletter-topbar
Sits meble tapicerowane do salonu: sofy, narożniki, fotele | salon 9design Warszawa i sklep online

Sits

Liczba produktów 145
Sits meble
Sits logo

Sits to ceniona szwedzka marka założona w 1993 roku, zajmująca się produkcją wysokiej jakości mebli wypoczynkowych i tekstyliów. Na początku rodzinna firma, dziś - dzięki pasji do projektowania i produkcji mebli, ciężkiej pracy i poświęceniu - uznany na całym świecie producent mebli tapicerowanych.

Produkcja Sits zlokalizowana jest w całości w Europie, a sama marka jest obecna na ponad dwudziestu rynkach europejskich, ale także w USA i Kanadzie.

Meble tapicerowane Sits, a zwłaszcza sofy, narożniki i fotele, cieszą się ogromną popularnością ze względu szeroką ofertę dostępnych modeli i tkanin oraz duże możliwości personalizacji. Odbiorca mebla marki Sits staje się jednocześnie jego współtwórcą - "buduje" sofę spośród dostępnych modułów, by uzyskać mebel idealnie dopasowany do jego potrzeb, dobiera rodzaj i kolor tkaniny, kształt, materiał i kolor nóg i wiele z dostępnych akcesoriów.

W 9design dostępna jest pełna oferta Sits (zobacz katalog). Na tej stronie prezentujemy wybrane produkty.

Sits to szwedzka marka, która została założona w 1993 roku. Dzięki swojej pasji do projektowania i produkcji mebli aktualnie jest uznanym na niemalże całym świecie producentem mebli tapicerowanych. Produkcja Sits zlokalizowana jest w całości w Europie, jednak marka obecna jest na ponad dwudziestu rynkach europejskich oraz USA i Kanadzie. Meble Sits charakteryzują się wygodą, ergonomią i funkcjonalnością. Ze względu na szeroką ofertę dostępnych modeli, tkaniny oraz możliwości personalizacji, produkty te cieszą się tak dużą popularnością.

“Zbuduj” sobie sofę z marką Sits

Projektujesz nietypowe wnętrze? Dużo skosów, zbyt mało lub za dużo przestrzeni? A może oryginalność pomieszczenia sprawia, że potrzebujesz sofy bądź narożnika, który będzie pełnił kilka funkcji? Jeśli tak to meble Sits mogą być idealnym rozwiązaniem. Ich możliwość personalizacji sprawia, że niezależnie od tego, jakiego mebla poszukujesz, możesz sam go sobie stworzyć. Spośród wielu dostępnych modułów wykreujesz produkt skrojony na miarę własnych potrzeb, a także wymagań wnętrza. Dobieraj rodzaj, kolor tkaniny, kształt, materiał, kolor nóg i wiele innych dostępnych akcesoriów. Nasza szeroka oferta sof i narożników marki Sits na pewno pozwoli Ci na znalezienie tego, czego potrzebujesz. Jeśli jednak potrzebujesz szerszego rozeznania się, czy inspiracji to nasze sofy personalizowane z pewnością Ci w tym pomogą. Możesz także dopasować do nich personalizowany stolik.

Co można znaleźć w ofercie mebli Sits?

Poza już wcześniej wspomnianą możliwością personalizacji, meble Sits cenione są za komfort, styl, elegancję i niezwykłe projekty, obok których nie da się przejść obojętnie. Dlatego są tak chętnie wybierane przez architektów i nie tylko.

W naszej ofercie można znaleźć takie meble marki Sits jak: sofy, narożniki, fotele (w tym tapicerowane, czy obracane), podnóżki, krzesła oraz pufy. Każdy produkt jest oryginalny i uniwersalny, dzięki czemu świetnie sprawdzają się w każdym rodzaju wnętrza. Poszczególne elementy można śmiało ze sobą łączyć, personalizować i tworzyć z nich komplety. Dzięki czemu w pomieszczeniu będą tworzyć spójną całość, która będzie się prezentować niezwykle stylowo i elegancko.

pixelpixelpixelpixel