main-topbar projector-topbar navigation-topbar search-topbar newsletter-topbar
Meble Tarasowe Nowoczesne | Salon meblowy Warszawa 9design

Meble tarasowe

Liczba produktów 87

Taras to bardzo popularne rozwiązanie konstrukcyjne stworzone dla relaksu na świeżym powietrzu mające na celu podniesienie walorów estetycznych budynków zarówno mieszkalnych i użyteczności publicznej. Wystarczy wygodny zestaw mebli tarasowych, kilka roślin w oryginalnych donicach i parę dekoracyjnych elementów, by przestrzeń tarasowa stała się ulubionym miejscem odpoczynku. Czy to taras przy budynku mieszkalnym, przy hotelu, restauracji czy innym budynku użyteczności publicznej powinien być urządzony z myślą o komforcie użytkowników. Wybór mebli tarasowych nie może być więc dziełem przypadku.

Jakie meble na taras będą odpowiednie?

Ładne, trwałe, łatwe w utrzymaniu czystości, komfortowe w użytkowaniu. Dzisiaj bez problemu kupisz meble tarasowe na miarę swoich oczekiwań. Zarówno pojedyncze: krzesła, stoły, stoliki, fotele i kanapy tarasowe jak i zestawy mebli na taras.

Meble tarasowe nowoczesne, klasyczne, retro...wystarczy odwiedzić nasz sklep internetowy lub jeśli masz taką możliwość, wstąpić do salonu stacjonarnego 9design w Warszawie, by wybrać zestaw mebli tarasowych jakich potrzebujesz. Pamiętaj, że meble nie powinny zagracać tarasu. Specjaliści od aranżacji zalecają, by meble zajmowały 1/3 przestrzeni wypoczynkowej i ustawione były w taki sposób, by można było się między nimi swobodnie przemieszczać. Wybieraj zestawy adekwatne do potrzeb. Lubisz spożywać posiłki pod chmurką - postaw na trwałe i łatwe w użytkowaniu zestawy mebli tarasowych jadalnianych. Preferujesz relaks na świeżym powietrzy – wybieraj meble wypoczynkowe na taras. Ważne, by przestrzeń tarasowa i elementy wyposażenia współgrały z budynkiem i jego otoczeniem.

Meble tarasowe naturalne, syntetyczne, a może metalowe?

Zestawy mebli tarasowych z materiałów naturalnych (drewno, rattan, wiklina) z pewnością zachwycają ponadczasowym urokiem. Są trwałe i wytrzymałe, ale by zachowały swoje walory na lata wymagają raz w roku wykonania zabiegów ochronnych – zaimpregnowania, podobne jak meble metalowe. Plastikowe meble tarasowe są tańsze, ale i bardziej podatne na działanie warunków atmosferycznych. Warto rozważyć zakup mebli na taras z technorattanu. Ten materiał syntetyczny łączy zalety materiałów naturalnych i sztucznych. Meble tarasowe z technorattanu ładnie się prezentują (z wyglądu przypominają naturalną rattanową plecionkę), są odporne, wytrzymałe i trwałe. Dla komfortu użytkowania w zestawach mebli tarasowych nie powinno zabraknąć łatwych w pielęgnacji i wygodnych do siedzenia i oparcia poduszek.

Urządzasz taras? Skorzystaj z oferty mebli tarasowych dostępnych w 9design.

pixelpixelpixelpixel