main-topbar projector-topbar navigation-topbar search-topbar newsletter-topbar
Obrazy od najlepszych marek | Salon meblowy Warszawa 9design
do -20%
sprawdź

Obrazy

Liczba produktów 7

Obrazy do salonu autorstwa młodych artystów

Nie trzeba być koneserem sztuki, aby docenić kunszt, technikę i pomysł obrazów zebranych w tej kategorii. Znajdziesz tu modne ozdoby do wnętrz, które mogą znacząco zwiększyć estetykę każdego pomieszczenia. Każdy artysta reprezentuje inny styl, warsztat i technikę. Znajdziesz tu obrazy przedstawiające ludzkie sylwetki czy architekturę. Obrazy te wyróżniają się oryginalnym stylem artystów i ich indywidualnym doborem palety kolorów. Z pewnością znajdziesz wśród nich obrazy, które pasują do Twojego domu.

Dostępne są nowoczesne obrazy do salonu wykonane ołówkiem. Zazwyczaj mają one mniejszy rozmiar. Z kolei charakterystyczna technika artystki Iriny Vilim polegająca na nakładaniu farb na płótno zagruntowane podkładem na bazie betonu daje niezwykłe efekty. Artystka ma doskonałe wyczucie designu, dlatego jej wielkoformatowe obrazy na płótnie ozdobią każde wnętrze.

Jeśli poszukujesz nieco lżejszych obrazów, doskonałym wyborem mogą okazać się popularne szkice przedstawiające architekturę. A może lubisz nowoczesne obrazy abstrakcyjne? Tego rodzaju obrazy również dostępne są w tej kategorii w różnych wymiarach. Uniwersalnym i pasującym do każdego wnętrza motywem są akty i obrazy przedstawiające człowieka. Na szczęście motyw ludzkiej postaci jest tematem, wokół którego obraca się wielu młodych artystów. Dzięki temu łatwo dobierzesz obraz pasujący do wystroju Twojego salonu, sypialni czy domowego biura.

Gustowna dekoracja, która nigdy nie wyjdzie z mody

Nowoczesne obrazy do salonu dostępne w tej kategorii obejmują doskonałe szkice przedstawiające ludzkie postacie ale znajdziesz także inne motywy. Grafiki utrzymane w odcieniach szarości obrazy o mrocznej i niepokojącej atmosferze doskonale będą pasowały do surowych wnętrz w stylu minimalistycznym lub industrialnym.

Z kolei wnętrza glamour utrzymane w czerni i bieli nic nie dopełni lepiej niż obrazy Zuz Van Miko. Abstrakcyjne figury na długo zatrzymają Twój wzrok i wciągną Cię w wyobraźnię artystki. Jej obrazy na płótnie doceniane przez wiele osób inspirowane są motywami kultury afrykańskiej. Nadadzą wnętrzu niepowtarzalnego wyrazu. Świetnie uzupełnią pomieszczenia w stylu kolonialnym, ale nie tylko. Dzięki nim poczujesz atmosferę czarnego lądu.

Klimat, technikę i kolorystykę obrazu do salonu możesz dobrać do obowiązującego we wnętrzu wystroju. Ciemne obrazy będą świetnym dodatkiem do industrialnych wnętrz, ale także w stylu angielskim. Z kolei wielobarwne, jaskrawe postacie doskonale uzupełnią wnętrza w stylu eklektycznym czy vintage. Zapewnij obrazom odpowiednią przestrzeń na swoich ścianach. Dzięki zachowaniu pustej przestrzeni wokół nich odpowiednio je zaprezentujesz i sprawisz, że nie umkną uwadze Twoich gości. Czasami jeden dobrze dobrany obraz potrafi całkowicie odmienić wnętrze pomieszczenia.

Wnętrza, które możesz udekorować obrazem na płótnie

Nowoczesne obrazy do salonu mogą mieć większe rozmiary z powodu dużej powierzchni tego pomieszczenia. Dobrze wygląda w nich jeden większy obraz lub kompozycja złożona z kilku mniejszych. W salonie na ścianie możesz zawiesić zestaw obrazów jednego artysty. Wówczas całość będzie wyglądała spójnie i elegancko. Stworzysz na niej osobistą galerię sztuki.

Obraz do salonu równie dobrze może zdobić ściany w łazience. Najlepiej prezentują się w nowoczesnych pokojach łazienkowych. Wówczas doskonale komponują się z innymi dodatkami właściwymi pokojowi dziennemu jak np. sofa czy stojące lustro.

Galerię sztuki możesz urządzić także w korytarzu, szczególnie jeśli masz długi i oświetlony dziennym światłem przedpokój. Twoi goście przechodząc po pomieszczeniu, będą mogli podziwiać Twoją kolekcję dzieł sztuki. W wąskich korytarzach najlepiej powiesić na ścianę zestaw mniejszych obrazów i umieścić je na poziomie oczu patrzącego.

Modne obrazy na płótnie o większych rozmiarach doskonale pasują także do nowoczesnych gabinetów. Pokaż swoim klientom i pracownikom, że sztuka nie jest Ci obojętna. Stwórz oryginalną aranżację wnętrza, dbając o design wyposażenia i wybierając oryginalne dodatki i obrazy. Pamiętaj, że kupno oryginalnego obrazu sygnowanego podpisem autora zawsze jest pewnego rodzaju inwestycją. Wartość tego dzieła sztuki z czasem może wzrosnąć.

pixelpixelpixelpixel