main-topbar projector-topbar navigation-topbar search-topbar newsletter-topbar
Świece zapachowe do domu. Dyfuzory do pomieszczeń | Salon meblowy Warszawa 9design

ŚWIECE I ZAPACHY

Liczba produktów 88

Zapach, jako element aranżacji wnętrza

Dobrze urządzone mieszkanie sprawia, że z chęcią do niego wracasz. Pomieszczenia są dostosowane do Twojej wygody i przyzwyczajeń. Praktyczna strona aranżacji jest równie ważna, co jej strona estetyczna. Design salonu czy sypialni powinien być spójny i dopracowany do najmniejszego szczegółu. Każdy element wystroju ma swoje miejsce, a jego brak odbije się na całym projekcie. Nie ma w nim rzeczy zbędnych ani braku. Wchodząc do takiego wnętrza, chłoniesz je głównie wzrokiem, jednak na jego odbiór ma duży wpływ także zapach unoszący się w powietrzu.

Elegancki salon czy przytulna sypialnia stracą wiele, jeśli będzie się w nich unosił nieświeży zapach, zgniły od nadmiaru wilgoci lub stęchły. Każde mieszkanie ma swój własny indywidualny zapach, często dla mieszkańców już niewyczuwalny. Zadbaj także o ten aspekt aranżacji i postaw w najważniejszych miejscach zapachowe świece lub dyfuzory. Doskonale skomponowane zapachy z pewnością nie umkną uwadze Twoich gości, wpłyną na atmosferę danego pomieszczenia jego odbiór i przyjemność przebywania w nim.

W tej kategorii produktów znajdziesz zapachowe świece i eleganckie dyfuzory. Ich zapachy zostały starannie skomponowane, aby ich delikatny aromat nie przeszkadzał, a uzupełniał aranżację wnętrza.

Świece zapachowe do salonu i sypialni

W naszym sklepie internetowym znajdziesz całą kolekcję świec zapachowych w eleganckim szkle. Dużą zaletą tych produktów jest niezwykły nastrój, który wprowadzają do wnętrza. Z jednej strony dają one delikatne, rozproszone światło, a z drugiej roztaczają urzekający zapach, który porusza zmysły.

Świece zapachowe często wykonane są z naturalnego wosku sojowego, który wydłuża czas spalania świecy nawet o 50% w stosunku do zwykłych świec parafinowych. Użyte do ich produkcji olejki eteryczne roztaczają przyjemny i delikatny zapach. Duży wybór kompozycji zapachowych pozwoli Ci dobrać świecę idealną na daną okazję.

Świece zapachowe w szkle stanowią także estetyczny dodatek dekoracyjny. Podwójnie hartowane, przeźroczyste szkło chroni przed zaprószeniem, ale także pozwala na odpowiednie ukształtowanie świecy. Do wyboru masz produkty zamknięte w przeźroczystych szklanych opakowaniach lub zabarwionych na czarno i złoto.

Dyfuzory – eleganckie i oryginalne dekoracje wnętrza

Na co dzień o wyjątkowy zapach w Twoim domu zadbają dyfuzory. W tej kategorii znajdziesz różnej wielkości dyfuzory uzupełnione perfumami skomponowanymi z trzech nut zapachowych. Dzięki temu roztaczają one o wiele głębszy aromat i trwalszy.

Dyfuzory składają się z eleganckich szklanych pojemników wypełnionych perfumami. Do nich wkładasz cienkie patyczki wykonane z rattanu, które nasączone zapachem uwalniają go do pomieszczenia w sposób ciągły i jednostajny. Im więcej patyczków zanurzysz w perfumach, tym otrzymasz intensywniejszy zapach.

W tej kategorii znajdziesz także perfumy uzupełniające do dyfuzora. To sprawia, że produkt ten jest o wiele trwalszy od świec, które po spaleniu należy wyrzucić. Uzupełniony pojemnik na perfumy będzie tak samo roztaczał wyjątkowy zapach wokół siebie, jak zaraz po zakupie.

Jak dobrać zapach do pomieszczenia?

W poszukiwaniu świec na romantyczną kolację zerknij na ich aromat. Na każdym opakowaniu produktu znajdziesz informacje o użytych olejkach eterycznych. Na kolację z ukochaną osobą będą pasowały zapachy ciężki i zmysłowe, z wyraźną nutą głowy, w której dobrze sprawdzi się paczuli.

Świece zapachowe w szkle możesz zapalić także podczas codziennego relaksu przy książce czy filmie. Wówczas ich zapach dobierz do własnego nastroju czy pory roku. Latem sprawdzą się zapachy cytrusowe, z kolei zimą doskonałe będą słodkie zapachy wanilii czy cynamonu.

Zapach z dyfuzora pełni nieco inną funkcję. Nie jest tak ulotny, jak zapach świecy, który po jej zgaszeniu stopniowo zacznie zanikać. Wybierając perfumy do dyfuzora, szukaj zapachu, który będzie pasował do otaczającej aranżacji wnętrza. Inne sprawdzą się w chłodnych industrialnych pomieszczeniach, a inne w przytulnej sypialni w stylu rustykalnym.

pixelpixelpixelpixel