main-topbar projector-topbar navigation-topbar search-topbar newsletter-topbar
9design CUP, czyli sportowe emocje w zupełnie nowym wydaniu | 9design Magazine
Popularne w tym miesiącu

9design CUP, czyli sportowe emocje w zupełnie nowym wydaniu
Za nami moc tenisowych emocji! W niedzielę, 11 października 2020 r., na kortach Klubu Tenisowego BREAK w Marysinie Wawerskim został rozegrany kobiecy turniej tenisowy w randze 3 w Grand Prix Warszawy, którego mieliśmy przyjemność być organizatorem i sponsorem.


Pomysł, który okazał się strzałem w 10-tkę!

9design CUP to zupełnie nowa inicjatywa, która zrodziła się z chęci wsparcia lokalnej społeczności i promocji aktywnego trybu życia. Jako, że zespół 9design tworzą pasjonaci różnych sportów, postanowiliśmy połączyć siły z klubem BREAK i objąć to wydarzenie sponsorskim wsparciem.

A dlaczego właśnie tenis? Ponieważ to samo zdrowie! Jeszcze kilkanaście lat temu w tenisa grało niewiele osób - dziś są to już tysiące osób. Popularność tenisa wynika z tego, że jest to ruch ogólnorozwojowy, który poprawia stan i kondycję całego organizmu. Turniej 9design CUP przyczynił się też do promocji i integracji mieszkańców dzielnicy Wawer w Warszawie, którzy dzielnie dopingowali zawodniczki na tenisowych kortach.


Cóż to były za emocje

W turnieju wzięło udział ponad 30 kobiet grających na poziomie średniozaawansowanym. Emocjom nie było końca - zawodniczki szły przez turniej jak burza! Ostatecznie po zaciętym pojedynku zwyciężyła Pani Joanna Neumann de Spallart, która podczas turnieju imponowała spokojem i opanowaniem. Na drugim miejscu podium znalazła się Pani Magda Kotulska, która zostawiła w tyle Panią Magdę Ptak i Panią Sylwię Wilk. Wszystkim zwyciężczyniom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów na korcie!


Warto było walczyć!

Łączna pula nagród przekroczyła 8 000 zł! Na uczestniczki i finalistki czekały fantastyczne nagrody, które przygotowali dla nich współpracujący z nami producenci i dostawcy. W puli nagród znalazły się również wartościowe bony na zakupy w salonie stacjonarnym i sklepie on-line 9design.


Zasłużone podziękowania

Serdeczne podziękowania należą się artystce Irinie Vilim, która specjalnie na tę okazję stworzyła unikatowy obraz, który wręczono zwyciężczyni turnieju. Nie sposób przecenić również roli naszych zaprzyjaźnionych producentów i dostawców, takich jak Woood, Kaspa, Moyha, Candly&Co, Carpet Decor, którzy zdecydowali się ufundować fantastyczne nagrody dla kobiet biorących udział w turnieju 9design CUP.


To jeszcze nie koniec!

Jak wiadomo, apetyt rośnie w miarę jedzenia. Choć to nasz debiut w roli sponsora i organizatora takiego wydarzenia, już wiemy, że będziemy chcieli to powtórzyć! Już niebawem kolejny mecz, a wraz z nim szansa na zdobycie designerskich dodatków z asortymentu 9design!

Do zobaczenia na korcie!

Chcesz zagrać w kolejnej edycji 9design Cup w formule dla kobiet lub dla mężczyzn? Kliknij w TEN LINK, a wyślemy Ci powiadomienie 2 tygodnie przed turniejem!
Pokaż więcej wpisów z Październik 2020
pixelpixelpixelpixel