main-topbar projector-topbar navigation-topbar search-topbar newsletter-topbar
Co nowego słychać w salonie 9design? Nowy film na kanale Youtube! | 9design Magazine
Inspiracje

Co nowego słychać w salonie 9design? Nowy film na kanale Youtube!

Salon 9design to miejsce, w którym światowej sławy wzornictwo spotyka się z produktami polskich projektantów. To obowiązkowy przystanek dla osób ciekawych tematyki urządzania wnętrz i wszystkich tych, którzy poszukują inspiracji i ciekawych pomysłów na odświeżenie wyglądu swojego domu. Zespół stylistów 9design dba o to, by jego aranżacje zmieniały się z każdym sezonem, podążając za trendami i nowościami w świecie architektury wnętrz, designu i projektowania.

Marta i Leszek z zespołu 9design, w najnowszym filmie na naszym kanale, prezentują krótki przegląd nowości maja 2022 i okazji cenowych z salonu stacjonarnego 9design!

Salon 9design w wiosennej odsłonie

Wiosna kojarzy się nam z kolorem, optymizmem i świeżą energią. Jej słoneczny i przyjemny klimat postanowiliśmy przenieść do aranżacji naszego warszawskiego salonu, w którym pierwsze skrzypce - jak co roku - ponownie zagrały designerskie meble ogrodowe od marek Miloo i Roolf Living. Nie zdołały jednak przyćmić innych gwiazd takich jak sofy tapicerowane od Nobonobo i Nordic Line. W wiosennej selekcji Marty i Leszka znalazło się też oświetlenie - show ponownie skradł model Tense od New Works.

Zobaczcie, co jeszcze wpadło w oko naszym stylistom!

Pokaż więcej wpisów z Maj 2022
pixelpixelpixelpixel