main-topbar projector-topbar navigation-topbar search-topbar newsletter-topbar
Dekoracje okienne i szycie dekoracji okiennych Warszawa | 9design

Dekoracje okienne Warszawa

ZASŁONYROLETY RZYMSKIEPODUSZKINARZUTY

Niepowtarzalna aranżacja warta jest wyjątkowej oprawy. Skrojone na miarę, eleganckie zasłony i poduszki będą dla niej niczym rama dla wspaniałego obrazu. W 9design oferujemy szycie dekoracji okiennych i tekstyliów na indywidualne zamówienie Klienta. Nasz dekorator wnętrz pomoże na każdym etapie realizacji – od wyboru tkanin po organizację montażu.

umów się z dekoratorem

Dekoracje okienne i tekstylia, które możesz u nas zamówić

DEKORATOR WNĘTRZ

przeprowadzi przez cały proces projektowania, pomoże w doborze odpowiedniego materiału, stylu oraz podpowie jaki sposób montażu dekoracji okien wybrać. Podczas konsultacji przygotuje wizualizację, która zobrazuje finalny efekt. Będzie cały czas do Twojej dyspozycji. Odpowie na wszystkie pytania i rozwieje każdą wątpliwość.

umów się na spotkanie
dekorator wnętrz

Spotkanie z dekoratorem wnętrz w Salonie 9design jest bezpłatne. Nasz specjalista może również odwiedzić Cię w domu. Zapraszamy do kontaktu!

Grażyna Ostaszewska dekorator wnętrz 9design

530 451 299 dekoracje@9design.pl

KOMPLEKSOWA OBSŁUGA – OD PROJEKTU PO MONTAŻ

Nasza oferta szycia tekstyliów na zamówienie to odpowiedź na potrzeby wymagających Klientów 9design. Obejmuje pełen zakres usług związanych z projektem, wykonaniem oraz montażem dekoracji okiennych. Wspieramy na każdym etapie zakupu, w oparciu o zaufanych i doświadczonych specjalistów, z którymi współpracujemy od lat.

  • wsparcie dekoratora wnętrz na każdym etapie projektu
  • kompletowanie wszystkich elementów
  • wykonanie pomiarów
  • dostawa dekoracji okiennych z montażem
 
projekt wnętrz
projekt wnętrz

NAJLEPSZE MATERIAŁY

W trosce o wysoką jakość naszych produktów, korzystamy z najlepszych, dostępnych na rynku materiałów, zarówno polskich, jak i zagranicznych producentów. Dekoracja okien jeszcze nigdy nie była na tak wysokim poziomie estetycznym! Styliści 9design dokonują starannej selekcji wzorów zgodnych ze światowymi trendami oraz potrzebami i upodobaniami naszych Klientów. Na bieżąco poszerzamy ofertę dekoracji okiennych, ale już teraz możemy pochwalić się bogatym wyborem kolorów, deseni oraz rodzajów tkanin. Wszystkie próbniki dostępne są w naszym Salonie.

dekoracja okien
dekoracja okien

Nasze tekstylia szyjemy lokalnie, w zaprzyjaźnionej szwalni. To miejsce, do którego mamy pełne zaufanie i które cenimy przede wszystkim za doskonały poziom wykończenia, spełniający nasze najwyższe standardy. Dzięki temu Twoje zasłony i inne dekoracje okienne powstają w jednym miejscu, co pozwala oszczędzić czas oraz zachować pełną kontrolę nad całym procesem. Marta Kaczanowska – dekorator wnętrz 9design

 
Blog 9Design
PORADY
Wszystko, co musisz wiedzieć o zasłonach na wymiar. Przeczytaj zanim zamówisz

Gdy czujesz, że domowej aranżacji czegoś brakuje, to prawie na pewno chodzi o zasłony. Kaskady miękkiego materiału są dla wystroju wnętrza niczym przysłowiowa wisienka na torcie. Aby idealnie pasowały, warto uszyć je na zamówienie. Wtedy będą dokładnie takie, jak oczekujesz.

Czytaj dalej
PORADY
O roletach rzymskich na wymiar słów kilka

W ciągu dnia chronią przed bezwzględnymi promieniami słońca. Wieczorem dbają o naszą prywatność, a w nocy o dobry sen. Świetnie wyglądają i uwalniają o dylematu: piękne czy praktyczne. Rolety rzymskie to wybór, który nie wymaga żadnych kompromisów.

Czytaj dalej
PORADY
Kiedy szczegół ma znaczenie, czyli jak aranżować poduszki dekoracyjne?

Nikt tak dobrze nie radzi sobie z poduszkami dekoracyjnymi, jak Amerykanie. Eleganckie aranżacje salonów zza oceanu zachwycają misternymi kompozycjami miękkich tekstyliów. Weź z nich przykład, a domowe wnętrze zmienisz nie do poznania.

Czytaj dalej
pixelpixelpixelpixel