main-topbar projector-topbar navigation-topbar search-topbar newsletter-topbar
Katalog AQForm 2022/2023

Katalog AQForm 2022/2023

katalog AQForm

Mamy go! Najnowszy katalog AQForm 2022/2023 jest już w naszych rękach. A teraz chcemy podzielić się nim z Wami! To prawdziwa inspiracyjna księga i przystępna prezentacja najwyższej jakości opraw oświetleniowych. Piękne aranżacje, przejrzyste rysunki techniczne, jeszcze więcej szynoprzewodów i opraw dekoracyjnych - wszystko to zawarte na 560 stronach!

Jak go zdobyć?

Prześlij nam do wyceny projekt z oprawami marki AQForm i odbierz najnowszy drukowany katalog oświetlenia AQForm. Możliwy odbiór osobisty w salonie 9design (ul. Lucerny 25, Warszawa) lub wysyłka na wskazany adres. Adres e-mail do wycen: architekci@9design.pl

Pamiętaj, że w 9design dostępna jest pełna oferta opraw marki AQForm, a w razie potrzeby nasz zespół specjalistów służy pomocą w zakresie projektowania oświetlenia (więcej TUTAJ).

Drukowany katalog AQForm 2022/2023 to:

  • 560 stron, ponad 400 inspirujących zdjęć i przeszło 150 nowych produktów,
  • najnowsze rozwiązania oświetleniowe,
  • pomoc w doborze odpowiednich produktów do efektu, który chcesz osiągnąć,
  • doskonałe ułatwienie pracy z projektem/klientem,
  • aranżacje ułatwiające prezentację produktu,
  • jeszcze więcej ciekawych rozwiązań w zakresie szynoprzewodów i opraw dekoracyjnych, a także zupełnie nowe kolekcje opraw do użytku zewnętrznego.

Przygotujcie się na prawdziwy zastrzyk inspiracji, które będziecie chcieli jak najszybciej wykorzystać w swoich projektach!

pixelpixelpixelpixel