Poznaj markę

Świece sojowe 9design

Jedyne w swoim rodzaju

Kojący zmysły aromat i delikatny, migotliwy blask – świece to najprostsza droga do wyczarowania magicznej atmosfery w domu. Wzbogacony szlachetnymi olejkami wosk, zamknięty w gustownym opakowaniu to ukoronowanie każdej szykownej aranżacji. Nie mogło ich zabraknąć w naszej ofercie! Lubimy wyzwania i poszliśmy o krok dalej – stworzyliśmy własną kolekcję ekskluzywnych świec sojowych 9design. Wystarczy chwila, aby zakochać się w nich bezgranicznie.

Cenimy fachowców oraz ich doświadczenie, dlatego o pomoc w stworzeniu tej niepowtarzalnej kolekcji, zwróciliśmy się do niedużej, polskiej manufaktury. Po kilku spotkaniach i konsultacjach oszałamiający zapachem świat świec przestał mieć przed nami tajemnice. Dzięki nowej wiedzy mamy pewność, że oferowane przez nas świece sojowe to piękny produkt najwyższej jakości, powstały z pasji i zaangażowania.

Nowa jakość

Nasze świece wykonane zostały z naturalnego wosku sojowego, który w przeciwieństwie do parafiny, ulega równomiernemu spalaniu, nie kopci oraz nie emituje szkodliwych substancji. To doskonała i przede wszystkim zdrowa alternatywa dla tradycyjnych świec, która w tym sezonie podbiła cały świat. Nic dziwnego, ma same zalety! Wosk pozyskiwany jest z tłoczonych nasion soi, zgodnie z zasadami ochrony środowiska, co czyni go produktem w 100% naturalnym i ekologicznym. Gwarantujemy, że za chwile spędzone w blasku świec sojowych Matka Natura z pewnością się nie obrazi.



Podróż po krainie zapachów

Tajemnicze drzewo sandałowe czy przywodzący na myśl przedświąteczną atmosferę cynamon? Nie możemy zdecydować, zapach której świecy podoba nam się najbardziej. Każdy jest bezkonkurencyjny! W naszej kolekcji znalazły się cztery niepowtarzalne kompozycje, oparte na naturalnych olejkach. Nieuchwytny Orient zabiera w świat wystawnych pałaców, latających dywanów i otulonych kadzidlanym dymem księżniczek. Drzewo Sandałowe to jego młodszy, niepokorny kuzyn, wędrujący po pachnących przyprawami bliskowschodnich bazarach. Cynamon przechowuje wyjątkowy klimat Świąt, a Trawa Cytrynowa beztrosko podróżuje po skąpanych w słońcu, zielonych wyspach Azji. Nie ma osoby, która nie uległaby tej niezwykłej mieszance zapachów z całego świata.



Szaleństwo zmysłów

Jak w takiej małej, niepozornej świecy może zmieścić się tyle zalet? Nie wiemy, ale znamy ich jeszcze jedną, magiczną właściwość. Kto bywa u manicurzystki z pewnością zna zabieg parafinowania dłoni, który działa na nie niczym zbawienny kompres. Świece sojowe z powodzeniem zastąpią czasochłonne wizyty w salonie kosmetycznym. Ich wosk, po rozgrzaniu doskonale sprawdzi się jako bogaty, regenerujący balsam do rąk. No i ten zapach…