main-topbar projector-topbar navigation-topbar search-topbar newsletter-topbar
Trendy z Salonu 9design

Trendy z Salonu 9design

Królewskich snów!

Łóżko NOI C++ to prawdziwe królewskie łoże na miarę współczesnych czasów! Geometryczna, minimalistyczna forma idzie tutaj w parze z wyjątkową elegancją połyskującego aksamitu i delikatnością kolorystyki obicia. Funkcjonalność i wygoda łączy się z niespotykanym komfortem i funkcjonalnością.

lozko absynth

Połączenie idealne? To takie, od którego po prostu nie sposób oderwać wzroku. Zaaranżowanie łóżka NOI z kultowymi już poduszkami z serii 9design Collection pozwoliło osiągnąć wymarzony efekt. Brudny róż z szarością i granatem to prawdziwie zgrany team, który na pewno wprowadzi do Waszej sypialni niesamowicie przytulny, a zarazem luksusowy klimat.

lozko absynth


Ponadczasowy czar naturalnego drewna

W warszawskim salonie 9design niezmiennie króluje drewno: naturalne, lite, ręcznie wykonywane meble. Tym razem sporo miejsca zajęły nowości marki Szyszka Design i kolejna perełka 9design Collection - bujany, drewniany fotel. Nieśmiertelny, ciepły materiał w nowoczesnych formach. Tylko popatrzcie!

szyszka design fotele

Już jest! Czekaliśmy cierpliwie i w końcu zawitał w nasze progi. Stół jadalniany z bestsellerowej kolekcji Piko. Wybraliśmy naturalne wybarwienie drewna, pasujące do krzeseł z tej samej serii. Ale dostępny jest w wielu wprost magicznych kolorach - koniecznie sprawdźcie.

szyszka design piko

Nie mogło go tu zabraknąć! Biurko Piko zajmuje już stałe miejsce w naszym salonie, a wszystko po to, byście "na żywo" mogli sprawdzić wszystkie jego zalety - w końcu bestsellery mają swoje przywileje :) A jeśli zastanawiacie się, co to za obłędny zapach roznosi się ostatnio w naszym showroomie (a nie zdążyliście zapytać) śpieszymy z odpowiedzią: wszystko to zasługa maleńkiego czarnego flakonika marki Candly. Dyfuzr wypełniony jest zapachami pochodzącymi z Grasse – światowej stolicy perfum. Słowa nie są w stanie oddać tych doznań...

szyszka design candly
pixelpixelpixelpixel