main-topbar projector-topbar navigation-topbar search-topbar newsletter-topbar
LZF :: Lampa wisząca Link duża pomarańczowa szer. 69 cm Link LK SG bk 25 | Salon meblowy Warszawa 9design

LZF :: Lampa wisząca Link duża pomarańczowa szer. 69 cm

Producent: Lzf
4 025,00 zł
/ szt.
Dodaj do porównania
Dostawa gratis od 1000zł*30 dni na zwrotPonad 135 tys. zamówieńPonad 90% pozytywnychopinii

Opis produktu

Lampa Link, czyli fornirowa poezja światła... To oświetleniowe dzieło sztuki projektu Raya Powera dla hiszpańskiej marki LZF wręcz hipnotyzuje swą finezyjną formą. Fornirowe, zmysłowe wstęgi wywinięte i ułożone jedne na drugich tworzą niespotykaną ucztę dla oczu. Zapalona lampa Link to natomiast niezapomniane widowisko, jedyna w swym rodzaju gra światłocienia.

Lampy Link zdobyły już dwie prestiżowe nagrody: w Chicago w 2008 r. (Good Design) oraz we Frankfurcie w 2007 r. (Design Plus).

Uwaga! Lampy są ręcznie robione, a więc każdy egzemplarz jest wyjątkowy i niepowtarzalny!  Dostępne w wielu kolorach do wyboru, w dwóch rozmiarach.

 

Zapraszamy na stronę producenta www.lzf-lamps.com - odkryj całą gamę pięknych lamp LZF. Jeśli zainteresuje Cię produkt, którego aktualnie nie ma na naszej stronie - wyślij nam jego nazwę a my w ciągu 24 h prześlemy więcej szczegółów oraz cenę w pln.

WASZE WNĘTRZAZbieraj inspiracje i inspiruj z @9design_pl
Parametry techniczne
Parametry techniczne:
Kod produktu
LK SG BK
SZEROKOŚĆ (cm):
69
WYSOKOŚĆ (cm):
40
KOLOR:
pomarańczowy
MATERIAŁ:
drewno
,
tworzywo sztuczne
WAGA (kg):
2
,
76 kg
ŹRÓDŁO ŚWIATŁA:
1 x E27 CFL globe bądź LED globe - nie dołączona
Czas i koszty dostawy
darmowa wysyłka! *

Strefa wiedzy

Origami światła z LZF. Formy zdecydowanie nieobojętne
Ta historia rozpoczyna się od spotkania dwóch nieznajomych... Zafascynowani ponadczasowym pięknem tradycyjnego rzemiosła, postanowili połączyć siły i cofnąć się do przeszłości, kiedy praca ludzkich rąk była najwyższą wartością. Punktem wyjścia dla swoich eksperymentów uczynili fornir – cienkie płaty drewna o unikatowym, naturalnym rysunku. W 1994 r. zamknęli w nim światło pierwszej lampy. Efekt przerósł ich najśmielsze oczekiwania. Nie było już odwrotu. LZF musiało powstać.
Czytaj dalej
pixelpixelpixelpixelpixel