main-topbar projector-topbar navigation-topbar search-topbar newsletter-topbar
Table4You meble z litego drewna nowoczesne i retro | salon 9design Warszawa i sklep online

TABLE4U

Liczba produktów 134

Kiedy od mebli oczekujemy czegoś więcej - Table4U

Jeszcze nie tak dawno, meble trzeba było wystać w kolejce albo dostać na tzw. zapisy i nie było mowy o wyborze, co “rzucili” to się kupowało. Współczesne pokolenia mają zgoła inny problem. Na rynku nie brakuje mebli, ale trudno w tym “gąszczu” produktów znaleźć te wyjątkowe. Bo dzisiaj urządzając mieszkanie nie zadawalamy się byle czym. Szukamy mebli nietuzinkowych, trwałych, mających w sobie to “coś”, co uczyni nasz salon, sypialnię czy kuchnię niepowtarzalnymi

 I jak to w życiu bywa - jest potrzeba, rodzi się wynalazek, w tym przypadku meble Table4U jako odpowiedź na oczekiwania współczesnego człowieka.

Wyjątkowość mebli Table4you

Ponadprzeciętne walory estetyczne, wygoda, funkcjonalność i trwałość. Wyjątkowość mebli Table 4U tkwi w egzotycznym surowcu użytym do produkcji mebli, autorskich projektach i ręcznej robocie. Wytwarzanie mebli bazuje na 3 egzotycznych gatunkach drzew. Są to mango, palisander i robinia akacjowa. Drewno mango charakteryzuje się zielono-brązowym i szarawym wybarwieniem, wyraźnym usłojeniem, gruboziarnistą strukturą oraz wysoką odpornością na zawilgocenie. Akacja parametrami zbliżona jest do rodzimego dębu. Łatwo poddaje się obróbce, wytrzymała. Palisander wyróżnia się oryginalną kolorystyką (może mieć barwę od fioletowo-czarnej aż po czekoladowy brąz), wyjątkowym układem słojów i bardzo dobrymi właściwościami użytkowymi. Meble Table4you z litego drewna zachwycają oryginalnością, autorskie projekty i ręczna robota dodatkowo podkreślają ich niepowtarzalność, a właściwości drewna użytego do produkcji zapewniają meblom doskonałą trwałość. Jak nie ma dwóch jednakowych kawałków drewna, tak nie znajdziesz dwóch identycznie wyglądających szafek, regałów, stolików, biblioteczek, komód Table4U.

W jakich stylach sprawdzą się meble od Table for You?

Postaw na oryginalne, funkcjonalne i trwałe meble Table4U, które powodzeniem wpiszą się w styl glamour, retro, skandynawski, loftowy czy industrialny. Marka Table for You ceni sobie spójny charakter wyposażenia wnętrz, stąd w ofercie firmy meble o różnym przeznaczeniu do stworzenia jednej przestrzeni.

Jeśli podobają ci się meble w takim stylu, koniecznie sprawdź także ofertę producenta Ethnicraft.

Table4U

Table4U to marka, która specjalizuje się w produkcji mebli z naturalnego, litego drewna egzotycznego. Jej komody, retro stoliki kawowe i szafki RTV to produkty jedyne w swoim rodzaju, różniące się od siebie usłojeniem, pęknięciami, użyleniem czy też barwą. Wyjątkowości dodaje im fakt, że są produkowane z wytrzymałych surowców o znakomitych walorach wizualnych. Materiały, które wykorzystuje marka Table4U to m.in. mango indyjskie, palisander indyjski czy akacja. Na szczególną uwagę zasługuje także oryginalna stylistyka mebli, nawiązująca do lat minionych, która niewątpliwie posiada swój niepowtarzalny urok.

pixelpixelpixelpixel