main-topbar projector-topbar navigation-topbar search-topbar newsletter-topbar
Łóżka małżeńskie do sypialni z pojemnikiem na pościel salon meblowy Warszawa i sklep online 9design

Łóżka małżeńskie

Liczba produktów 6

Sen to podstawowa, biologiczna potrzeba człowieka. Przesypiamy 1/3 swojego życia, ale nie jest to czas stracony. Nocny odpoczynek to czas na regenerację organizmu, by kolejnego dnia był gotowy na nowe wyzwania. Posiadanie wygodnego łóżka to podstawa wysypiania się, a co, jeśli potrzebujemy łóżka dla dwojga? Łóżko małżeńskie do sypialni powinno być wygodne w dwójnasób. A właściwie chodzi o to, by każde z partnerów osobno i oboje razem byli zadowoleni z jego użytkowania.

Wybieramy łóżko do sypialni małżeńskiej - na co zwrócić uwagę?

Sypialnia to miejsce, w którym najważniejszym meblem jest łóżko. Najmniejsze łóżko małżeńskie dostaniemy w rozmiarze 140x200cm, największe - 200x220cm. Standardowe łóżka sypialniane małżeńskie to te w rozmiarze 160x200 i 180x200cm. Wybierając łóżko dla dwojga musimy mieć na uwadze różnice między partnerami dotyczące wzrostu i wagi, a także preferencji dotyczących np. twardości materaca. Preferencje co do wyglądu i estetyki łóżka małżeńskiego może są mniej istotne niż wygoda mebla, ale nie bez znaczenia. W końcu łóżko jest ważnym elementem aranżacji sypialni i to ono głównie odpowiada za klimat i atmosferę pomieszczenia. W sprzedaży znajdziemy tradycyjne małżeńskie łóżka, ale również meble nowoczesne i to o te drugie, klienci pytają najczęściej. Nowoczesne łóżka małżeńskie to bogata gama oryginalnych produktów, warto się przyjrzeć im z bliska. Szczególnie designerskie łóżka tapicerowane przykuwają wzrok. Nie tylko ciekawa forma i wzornictwo oraz dostępność w wielu rodzajach i kolorach, ale wysoka jakość i komfort użytkowania zasługują na uwagę. Łóżka do sypialni dla małżeństw to mocna pozycja w ofercie salonu 9design w Warszawie, ale równie bogata w sklepie internetowym. Ty zdecydujesz, która forma zakupów jest dla Ciebie atrakcyjniejsza. Każdy klient znajdzie u nas łóżko odpowiadające jego wymaganiom. Praktyczne łóżka małżeńskie z pojemnikiem na pościel, łóżka z dekoracyjnym, ale i funkcyjnym zagłówkami, łóżka drewniane i tapicerowane – jest w czym wybierać.

Na dobry sen i pożycie małżeńskie - wygodne łóżko do sypialni to podstawa. Do wygodnego łóżka warto dobrać wyjątkową pościel.

pixelpixelpixelpixel