main-topbar projector-topbar navigation-topbar search-topbar newsletter-topbar
Interior Space. Designerskie krzesła, stylowe dodatki | salon 9design Warszawa i sklep online

Interior Space

Liczba produktów 2

Coraz większą wagę przykładamy do wystroju wnętrz, doceniając te urządzane ze smakiem, w których każdy detal jest na właściwym miejscu. Na nasze wyszukane potrzeby starają się odpowiedzieć firmy produkujące akcesoria wnętrzarskie, proponując meble oraz dodatki o nietuzinkowej stylistyce, a co ważniejsze, bardzo wysokiej jakości. 

 Minimalistyczny styl mebli Interior

Wszystkie te cechy spełnia niemieckie przedsiębiorstwo Invicta Interior Space zajmujące się produkcją mebli, oświetlenia, dekoracji oraz dodatków. Jego wyroby cechuje odważny, a jednocześnie oszczędny design, przez co marka wpisuje się w kanon nowoczesnych trendów wnętrzarskich, w których stylowość oznacza minimalizm z charakterem. Doskonałe najlepsze meble tapicerowane są jednym z najchętniej wybieranych produktów marki. Z mebli należy wymienić zwłaszcza stoliki kawowe okrągłe i nowoczesne krzesła, zaś z dodatków dywany nowoczesne. Razem stworzą spójną całość w Twoim wnętrzu.

Invicta Interior inaczej Inspiracja!

Hitem marki Invicta Interior w sklepie 9design.pl jest designerski trójpoziomowy stolik kawowy, będący sprytnym rozwiązaniem do salonu. Składa się z trzech prostych paneli: dwóch białych (zewnętrzne) oraz jednego szarego (środkowy). Stolik rozsuwa się niczym kostka Rubika, a we wnętrzu znajdziemy pojemne schowki na drobiazgi. Ideą mądrego projektu jest to, by połączyć znakomity design z funkcjonalnością.

Prócz mebli, na uwagę zasługują projekty oświetleniowe Invicta Interior, a w szczególności niezwykle modne ostatnio lampy ze stelażem w formie diamentu. Wyposażone są w specjalne żarówki z ozdobnym żarnikiem, które nadają wnętrzu niepowtarzalnego klimatu. Designerskie lampy od Interior Space wpasują się w każde wnętrze, niezależnie od stylu, w jakim jest ono urządzone.

Oświetlenie, meble, dodatki i dekoracje - z marką Interior Space można urządzić całe wnętrza. Od laboratoryjnie minimalistycznych stołów po drewniane lampy. Szeroki asortyment, który nie jest ograniczony do jednego stylu aranżacyjnego sprawia, że produkty tej niemieckiej marki znajdą miejsce w niemal każdym wnętrzu.

    pixelpixelpixelpixel