main-topbar projector-topbar navigation-topbar search-topbar newsletter-topbar
Meble w stylu eko. Designerskie, nowoczesne | Salon meblowy Warszawa 9design

Eko

Liczba produktów 126

Życie w zgodzie z naturą i bycie eko to globalne trendy, które zrodziły się z umiłowania natury i są wyrazem naszej troski o środowisko. Styl eko stał się nie tylko modny, ale i pożądany, bo świadomy, współczesny człowiek robi wszystko, by przyszłe pokolenia również mogły cieszyć się darami Matki Ziemi. Styl eko zaznacza się we wszystkich aspektach naszego życia, swoimi wpływami obejmuje także aranżację wnętrz. Czy wnętrza naszych domów nie zasługują na to by były eko? Meble w stylu eko to najlepszy sposób na pokazanie tego, że troska o środowisko nie jest tylko dla nas pustym sloganem.

Magia natury zaklęta w sztuce użytkowej – meble w stylu eko

Te produkty wpisują się w ogólną koncepcję stylu, która ceni sobie harmonię i spokój kompozycji, czerpie inspiracje z natury, ceni estetykę i prostotę. Meble w stylu eko wyróżnia minimalistyczna forma, wytrzymałość, solidność, ale także mogą to być meble stylizowane na “babcine” - z tłoczonymi frontami i rzeźbionymi nóżkami. Bliskie naturze materiały meblarskie i dekoracyjne: drewno, wiklina, rattan, bambus, kamień, naturalne tkaniny obiciowe (bawełna, wełna, len). Kolorystyka ziemi – brązy, beże, szarości, zielenie i błękity. Co istotne, meble eko to nie tylko nowe, ale odrestaurowane i samodzielnie wykonywane przedmioty tworzone z poszanowaniem dla natury, takie, które będą służyć przyszłym pokoleniom i takie, którym można nadać drugie życie.

Za co kochamy meble w stylu eko?

Za funkcjonalność i niebanalną estetykę. Za to, że sprawdzają się nie tylko w domowych wnętrzach, ale i na zewnątrz. Za to, że wnoszą do naszych mieszkań harmonię i tworzą przytulną atmosferę. Za to, że urzekają naturalnym pięknem, które możemy zachować dla potomności. 

Jeśli szukasz mebli w stylu eko, w sklepie internetowym 9design i salonie stacjonarnym w Warszawie masz duży wybór. Szczególnie polecamy projekty od Szyszka Design i HKliving.

pixelpixelpixelpixel