main-topbar projector-topbar navigation-topbar search-topbar newsletter-topbar
9design CUP, czyli powtórka sportowych emocji sprzed roku | 9design Magazine
Popularne w tym miesiącu

9design CUP, czyli powtórka sportowych emocji sprzed roku


W niedzielę 17 października 2021 roku pod nazwą 9design CUP rozegrany został kobiecy turniej tenisowy w randze 3 w Grand Prix Warszawy. Wydarzenie odbyło się na kortach Klubu Tenisowego Break w Marysinie Wawerskim. Już po raz drugi mieliśmy przyjemność być jego organizatorem i sponsorem.

Sukces z zeszłego roku powtórzony

Kto by pomyślał, że design może mieć coś wspólnego ze sportem? A jednak! Zespół 9design tworzą pasjonaci wielu dziedzin, a design nie jest jedynym obszarem, w który są bez reszty zaangażowani. Dla niektórych z nas to właśnie sport jest tym, co przynosi odpoczynek i wytchnienie od codziennej pracy. Wśród nas są zapaleni pasjonaci tenisa, którzy czerpią na co dzień z tego sportu wiele przyjemności. Stąd właśnie rok temu powstał pomysł, by połączyć siły z Klubem Tenisowym Break i wesprzeć lokalną społeczność, a przy okazji przyczynić się do promocji aktywnego trybu życia wśród mieszkańców warszawskiego Wawra.

Wawer na sportowo

Salon 9design znajduje się przy ul. Lucerny 25 w samym sercu dzielnicy Wawer w Warszawie. To jedna z mniej zurbanizowanych części stolicy, która posiada swój mikroklimat. Naszym celem było zorganizowanie wydarzenia, które przyczyni się do integracji i dobrej zabawy kilku pokoleń mieszkańców Wawra. Z całą pewnością możemy przyznać, że nam się to udało! Nasi goście dzielnie dopingowali zawodniczki na tenisowych kortach, fotografowali się na tle ścianki i wspólnie przeżywali sportowe emocje.

Zacięty pojedynek

Zaczęło się od rozgrzewki i pobudzenia endorfin - na korty Klubu Tenisowego Break wkroczył duet Kasi Gnich i Stefana Jakóbczyka z Danzee, którzy swoją energią rozgrzali wszystkich do czerwoności! Następnie o nagrody zawalczyło ponad 30 kobiet grających na poziomie średniozaawansowanym. Emocje momentami sięgały zenitu! Choć pojedynek był zacięty, ostatecznie zwyciężyła Pani Dorota Pawłowska. Tuż za nią na drugim miejscu uplasowała się Pani Katarzyna Kowalczyk, a na trzecim Pani Katarzyna Naumnik-Jaschik i Pani Marzena Rowicka. Turniej pocieszenia wygrała Pani Agnieszka Lucińska-Kozłowska, natomiast drugie miejsce zajęła Pani Sylwia Wilk. Zwyciężczyniom gratulujemy, a wszystkim uczestniczkom życzymy dalszych sukcesów na korcie!

Bez nich by się nie udało

Tak jak w poprzednim roku, tak i w tym serdeczne podziękowania należą się artystce Irinie Vilim, która specjalnie na tę okazję stworzyła wyjątkowy i jedyny w swoim rodzaju obraz z wizerunkiem tenisistki. Nagroda została przekazana w ręce zwyciężczyni turnieju - Pani Doroty Pawłowskiej. Wyrazy wdzięczności należą się również zaprzyjaźnionym producentom i dostawcom, takim jak Kaspa, Selfia, nobonobo, Polonia Palace, BM Housing, Umage, Demale Ceramics, którzy zechcieli ufundować designerskie nagrody dla zawodniczek biorących udział w turnieju 9design CUP.

To jeszcze nie jest nasze ostatnie zdanie

Wydarzenie, jakim był turniej 9design CUP, pokazało potrzebę większej integracji mieszkańców naszej dzielnicy, a przy tym przyniosło wiele emocji. Mamy nadzieję, że takich okazji nadarzy się wkrótce jeszcze więcej i już niebawem rozegra się kolejny mecz, który będzie szansą na zdobycie designerskich dodatków z asortymentu 9design.
Drogie zawodniczki, drodzy kibice, widzimy się na korcie!
Pokaż więcej wpisów z Październik 2021
pixelpixelpixelpixel