main-topbar projector-topbar navigation-topbar search-topbar newsletter-topbar
Biuro 7R w Metropolitan w Warszawie

Biuro 7R w Metropolitan w Warszawie

7R specjalizuje się w dostarczaniu nowoczesnych i przyjaznych środowisku obiektów magazynowych oraz produkcyjnych. Zostaliśmy poproszeni o pomoc w wyposażeniu warszawskiego biura firmy, które mieści się w biurowcu Metropolitan - jednym z najciekawszych budynków biurowo-usługowych w stolicy. Wybór lokalizacji 7R uzasadnia w ten sposób: "Wybraliśmy Metropolitan, ponieważ wyróżnia go to, co najistotniejsze także w naszych działaniach: doskonała, prestiżowa lokalizacja, nowoczesność oraz butikowość". Warszawska siedziba 7R to ponad 1300 mkw. nowocześnie zaaranżowanej powierzchni, na której klasyczne meble biurowe mieszają się z niecodziennym i wysmakowanym wzornictwem.

Biuro stanowi połączenie otwartej przestrzeni z kameralnymi salami dedykowanymi spotkaniom w niewielkich grupach oraz indywidualnymi pokojami poszczególnych specjalistów. W jego aranżacji dominuje drewno, które posiada doskonałe właściwości akustyczne. W celu uzyskania ciekawego efektu wizualnego, elementy drewniane zostały uzupełnione o wysokiej jakości materiały ze szkła i stali. Wspólnie zadbaliśmy o to, by nadać przestrzeniom nowoczesnego, a zarazem ekskluzywnego charakteru. Wnętrza biurowe, w tym gabinety kadry menadżerskiej, dopieściliśmy designerskimi meblami i nieoczywistymi detalami. Z myślą o gustach, jak i zainteresowaniach pracowników firmy 7R, nasze stylistki wyszukały niepowtarzalne przedmioty "z duszą", które dopełniły aranżację i uczyniły ją kompletną.

Pracownicy firmy 7R to prawdziwi szczęściarze - mają szansę obcować na co dzień z architekturą i designem w najlepszym wydaniu. Budynek Metropolitam, w którym swoją siedzibę ma warszawski oddział przedsiębiorstwa, zaprojektowany został przez słynnego architekta - lorda Normana Fostera. Wnętrze biura zaaranżowano tak, by mogły sprzyjać dobremu samopoczuciu, integracji i współpracy będącej podstawą efektywnej pracy zespołowej. To miejsce spersonalizowane i odpowiadające na potrzeby pracowników różnych działów.

W projektowaniu gabinetów czynny udział wzięli członkowie zespołu 7R, którzy nadali pomieszczeniom określony motyw przewodni bazujący na ich zainteresowaniach oraz pasjach. I tak z pomocą stylistów 9design, którzy pomogli w stworzeniu projektu i nadzorowali jego realizację, powstała salka "Magazynowa" (nawiązująca do działalności firmy), "Miejska", "Górska" oraz "Morska".

Współpraca z 7R objęła kompleksowe doradztwo w urządzeniu tematycznych sal i gabinetów. Zespół przekazał nam swoją wizję, a następnie wspólnie przekuliśmy ją w projekt i gotową realizację. W efekcie powstało jedyne w swoim rodzaju biuro, łączące funkcjonalność z nowoczesnym i przyjaznym wzornictwem. Minimalistyczne wnętrza nabrały designerskiego sznytu dzięki takim projektom, jak sofa Michelin od Nordic Line, komoda od Szyszka Design, lampa Monkey od Seletti oraz krzesła od Zuiver. "Kropką nad i" aranżacji stały się aranżacji stały się tapety Khroma i Wonderwall, a także zasłony – bez nich efekt końcowy nie byłby tak spektakularny! Opiekę nad projektem, dobieraniem tkanin i kolorów, a także wykonaniem sprawowała dekoratorka wnętrz 9design. W jaki sposób w aranżacji znalazły się narty, kapelusze i liczydło? To elementy, które nawiązują do pasji pracowników firmy 7R, którzy - dzięki temu - mogą czuć się tutaj dobrze, "jak u siebie".

Zespół 9design po raz kolejny udowodnił, że nie ma dla niego rzeczy niemożliwych. A kompleksowość to nasze drugie imię! Spersonalizowany mebel stworzony na specjalne zamówienie? Nowoczesny i efektowny neon z logo firmy? Niespotykane nigdzie indziej akcesoria? To kolejne wyzwania, którym udało nam się sprostać.

pixelpixelpixelpixel