main-topbar projector-topbar navigation-topbar search-topbar newsletter-topbar
Ekskluzywne meble z serii Bold

Ekskluzywne meble z serii Bold

Bold w tłumaczeniu z języka szwedzkiego oznacza „śmiały”. Nazwa kolekcji, którą stworzyliśmy wspólnie z marką Selfia nie jest przypadkowa. Słowo „śmiałość” oznacza w tym wypadku pozostanie wiernemu sobie i swoim wartościom. Chcieliśmy stworzyć meble o najwyższych walorach jakościowych i wzorniczych, wykorzystując przy tym jeden z najszlachetniejszych surowców jakim jest drewno. Nieskromnie musimy przyznać, że nam się to udało! Z przyjemnością oddajemy w Wasze ręce ekskluzywne meble zaprojektowane i wykonane w całości w Polsce.
bold 1

Dwie marki, jedna pasja

Z marką Selfia połączyła nas idea tworzenia mebli ponadczasowych, które sprawdzą się na długie lata. Wspólnie wierzymy w to, że jakość zawsze się obroni, a nic nie zastąpi rzemieślniczego kunsztu i ręcznej precyzji rzemieślników. W czasach, gdy wszystko produkowane jest tak, by mogłoby służyć nam jedynie przez chwilę, długowieczne produkty są na wagę złota. Meble z kolekcji Bold są zaprojektowane tak, by mogły służyć nie tylko nam, lecz także kolejnym pokoleniom. I to właśnie ten fakt stanowi o ich wyjątkowości i ekskluzywności.

bold 1a

Polski design z charakterem

Polska meblami drewnianymi stoi. Drewno nie tylko prezentuje się we wnętrzu elegancko i wytwornie, lecz także posiada swoją długą, wielowiekową tradycję. Dzięki najnowszym technologiom i doświadczeniu wykwalifikowanych rzemieślników marki Selfia, materiał ten zyskał nowe oblicze. Kolekcja mebli Bold stanowi przykład polskiego meblarstwa najlepszej klasy.

bold 2

Znaki rozpoznawcze kolekcji

Lekkość i elegancja to słowa, które najlepiej charakteryzują kolekcję Bold. Meble zostały wsparte na smukłych nóżkach, które idealnie korespondują z ich wyrazistym i zdecydowanym korpusem. Kolekcja została stworzona w duchu minimalizmu. Jesteśmy zgodni co do tego, że mniej znaczy więcej, dlatego zdecydowaliśmy się na proste i ponadczasowe formy oraz subtelne wybarwienia drewna.

bold 3

Kiedy design spotyka się z funkcjonalnością

I niech ktoś powie, że nie można mieć dwóch rzeczy na raz! Choć niektórzy sądzą, że design i funkcjonalność nie idą ze sobą parze, seria Bold udowadnia, że mogą tworzyć razem całkiem zgrany duet. Zadbaliśmy o to, by meble z naszej kolekcji prezentowały się we wnętrzach gustownie i z klasą, a przy tym były solidne, trwałe i wygodne w użytkowaniu. Poszczególne modele zostały wyposażone w systemy hamowania pozwalające zamykać się im w sposób delikatny i cichy.

bold 4

Nowocześnie, ale z klasą

Nowoczesność niejedno ma imię. Często kojarzona jest z wybujałymi formami, niestandardowymi materiałami i wyrazistymi liniami. Choć kolekcja Bold utrzymana jest w minimalistycznej i ponadczasowej stylistyce, nie brak jej też nowoczesnego charakteru.

Więcej o ekskluzywnej kolekcji drewnianych mebli Bold przeczytasz na naszym BLOGU.


KOLEKCJA BOLD

ZNAJDZIESZ NAS NA
Metody płatności
Formy dostawy
pixelpixelpixelpixel