main-topbar projector-topbar navigation-topbar search-topbar newsletter-topbar
Hotel Tulip Residences Warszawa

Hotel Tulip Residences Warszawa

Tulip Residences Warszawa to nowoczesny aparthotel zlokalizowany w pobliżu centrum stolicy. Mieści się w nim 46 komfortowych pokoi, 16 przytulnych studiów i 42 unikatowych apartamentów o powierzchni nawet do 51 m2. Dogodne położenie przy Stadionie Narodowym, które umożliwia ekspolorowanie zaułków Starej i Nowej Pragi, jak i zwiedzanie ścisłego centrum Warszawy, to nie jedyna zaleta hotelu.

Ten unikalny koncept łączy wypoczynek w domowej atmosferze z przestrzenią biznesową. Okazał się przez to projektowym wyzwaniem, jednak projektanci odpowiedzialni za tę realizację doskonale sprostali swojemu zadaniu i stworzyli designerskie wnętrza, w których wypoczynek staje się prawdziwą przyjemnością. Na etapie kompletowania wyposażenia wnętrz hotelu wspierał ich zespół 9design, który doradzał w kwestii wyboru mebli i dodatków do części wspólnych.

tulip residences 01

Efektem naszej współpracy stały się przyjazne człowiekowi wnętrza pełne oryginalnego wzornictwa. Przeplatają się w nich różne odcienie, faktury i materiały. Ich styl można określić jako elegancki eklektyzm - pomimo pomieszania różnych tendencji, zachowują indywidualny i stylowy charakter. Podczas wizyty w hotelu jego goście mają okazję obcować zarówno ze światowym, jak i polskim designem w najlepszym wydaniu. W aranżacjach znalazły się produkty takich marek jak Market Set, Marbet Style, Kaspa czy Carpet Decor. Produkty z asortymentu 9design takie jak lampy Gatsby czy Noe przełamują monotonię i nadają wnętrzom nietuzinkowości.

tulip residences 02
tulip residences 03
tulip residences 04
tulip residences 05
pixelpixelpixelpixel