main-topbar projector-topbar navigation-topbar search-topbar newsletter-topbar
Nowoczesne duńskie lampy od EBB and Flow. Oryginalne oświetlenie do domu i mieszkania, które odmieni styl twojego wnętrza. Sprawdź naszą ofertę!

Ebb & Flow

Liczba produktów 79

Najlepszy sposób, by wnieść ciepło i radość do wnętrz - oświetlenie EBB&FLOW

No właśnie. Światło ma w sobie moc, ale w atrakcyjnej, eleganckiej i nietuzinkowej oprawie posiada jej znacznie więcej. I pod tym względem na docenienie zasługuje marka EBB&FLOW, której produkty oświetleniowe zdecydowanie wyróżniają się na tle konkurencji. Subtelna prostota w połączeniu z funkcjonalnością i ręcznym rzemiosłem wyniosła firmę EBB and FLOW na “oświetleniowe” wyżyny. Bez wątpienia, to EBB&FLOW definiuje trendy w dziedzinie współczesnego wzornictwa oświetleniowego. Jej oryginalne lampy (wiszące, ścienne, stołowe) to najlepszy i niezawodny sposób, by wnieść radość i ciepło do wnętrz... naszych mieszkań, przestrzeni publicznych...wszędzie tam, gdzie istnieje potrzeba wyeksponowania piękna i tworzenia niezwykłej atmosfery.

Oświetlenie EBB and FLOW – sukces ma na imię Susanne

Bo to właśnie Susanne Nielsen w 2009 roku założyła w Danii firmę EBB&FLOW. Z nowatorskim podejściem do projektowania oświetlenia, ciekawymi pomysłami, zamiłowaniem do szkła, kryształu i metalu oraz ręcznej roboty nie mogło się nie udać. Wykorzystując swoje londyńskie doświadczenia i dokładając do nich skandynawską “aurę”, mając do dyspozycji mały, ale oddany zespół pracowników Susanne stworzyła nowoczesną markę o światowym zasięgu. Za ich nietuzinkowość pokochali je dekoratorzy wnętrz i zwykli użytkownicy. Oryginalne oświetlenie EBB FLOW to przepis na aranżacyjny sukces.

Jeśli szukasz innowacyjnego, dekoracyjnego oświetlenia powinieneś poznać lampy EBB&FLOW. Odwiedzając nasz sklep internetowy lub stacjonarny salon 9design w Warszawie, masz taką możliwość.

O oczywistej i tej mniej docenianej roli oświetlenia w naszej codzienności

Chociaż światło słoneczne jest naturalną i najzdrowszą dla wzroku formą oświetlenia, to w naszej strefie klimatycznej jego dostępność jest niewystarczająca. Konieczność doświetlania jest więc nieodzowna. Wynalezienie żarówki rozwiązało problem z brakiem naturalnego światła i zapoczątkowało powstanie i rozwój nowej branży - produkcji artykułów oświetleniowych. Przez lata niedoceniana dziedzina, obecnie rozwinęła skrzydła. Bo współczesnemu człowiekowi przestała wystarczać użytkowa rola oświetlenia. Dzisiaj od oświetlenia chcemy znacznie więcej. Obok niezbędnej praktyczności oczekujemy funkcji dekoracyjnej i tego czegoś ulotnego – tworzenia atmosfery. Bo o tym, że pod tym względem odpowiednie oświetlenie ma niezwykłą moc, nikogo przekonywać nie trzeba.

style="text-align: justify;"Sprawdź innych producentów oświetlenia z maszej oferty: Artemide oraz Element Lighting.

Czy duński producent wyposażenia dla domu może nas zaskoczyć? Lampy Ebb&Flow udowadniają, że tak. Są to fantastyczne konstrukcje, które łączą ze sobą wszystkie style świata z różnych epok, tworząc w ten sposób innowacyjny (a zarazem retro) design. Nasz zespół już zakochał się w tych produktach od pierwszego wejrzenia. Czas na Ciebie.

pixelpixelpixelpixel