main-topbar projector-topbar navigation-topbar search-topbar newsletter-topbar
Fameg - meble. Krzesła, stoły, hokery, fotele | salon 9design Warszawa i sklep online

Fameg

Liczba produktów 142
Meble Fameg w sklepie w Warszawie - design
Fotele, stoły i krzesła Fameg - logo.

FAMEG to ponad 135 letnia meblarska tradycja, nawiązująca w swoich projektach do rewolucyjnej technologii gięcia drewna przy użyciu pary wodnej. To marka, która pielęgnuje niezwykłe rzemiosło i z pasją oddaje się produkowaniu mebli, które cieszą nieskazitelnym pięknem przez wiele pokoleń.

Kolekcja mebli FAMEG obejmuje ponad 500 typów nowoczesnych krzeseł, które początkowo zaskarbiły sympatię klientów wiedeńskich kawiarni, aby potem szturmie podbić serca wszystkich Europejczyków, zdobywając nie tylko najbardziej prestiżowe nagrody, ale również sławę i światowe uznanie. Wiodącymi produktami marki są designerskie hokery. Wyróżniające się atrakcyjną formą, wzorowym wykonaniem oraz nieprawdopodobnym komfortem nawiązującym do tradycji meble do siedzenia, można znaleźć w realizacjach znanych architektów i designerów wnętrz. Na szczególne uznanie zasługują również drewniane stoły do jadalni czy stoliki kawowe okrągłe, które są idealnym uzupełnieniem salonów wielu zadowolonych klientów.

Bukowe i jesionowe krzesła i stoły Fameg

Kolekcje FAMEG w naszym sklepie w Warszawie znajdują wierne grono fanów zarówno wśród prywatnych klientów, jak również właścicieli obiektów publicznych. Nie ma się co dziwić, albowiem filozofia marki obejmująca zamiłowanie do rzeczy trwałych i jednocześnie atrakcyjnych wizualnie jest odpowiedzią na rosnące oczekiwania współczesnych odbiorców. Nie byłoby to możliwe, gdyby nie zastosowanie wysokiej jakości drewna bukowego, a także starannie wyselekcjonowanego drewna jesionowego, dębowego, modrzewiowego i akacjowego gwarantującego nie tylko wysokie walory estetyczne, ale również stabilność, trwałość i niezawodność.

Meble Fameg w sklepie w Warszawie -  w salonie 9design

Oryginalne i wyjątkowe pod względem designu, a także tworzone z mistrzowską precyzją legendarne, gięte meble FAMEG (krzesła i stoły) to inwestycja w ponadczasową elegancję, zapewniającą wielopokoleniowe piękno.

pixelpixelpixelpixel