main-topbar projector-topbar navigation-topbar search-topbar newsletter-topbar
Stoliki kawowe szklane do salonu: nowoczesne, okrągłe| salon meblowy Warszawa i sklep online 9desgin

Szklane stoliki

Liczba produktów 20

Szkło znane jest ludzkości od wieków. Już w starożytności doceniano i wykorzystywano potencjał jaki w nim drzemie. Jednak to czasy współczesne wyniosły szkło na szczyty. Postęp technologiczny sprawił, że nie ma dziedziny, w której szkło nie miałoby zastosowania. Chociaż w branży meblarskiej materiał ten nie od dziś inspiruje projektantów mebli do tworzenia, ale to współczesność wykreowała szkło w meblarstwie od nowa. Najlepszy przykład - stoliki szklane - kwintesencja elegancji i piękna.

Dopasuj szklane stoliki kawowe do twojego wnętrza

Odkąd stoliki kawowe stały się wręcz obowiązkowym wyposażeniem salonów, kącików wypoczynkowych czy stref relaksu, projektanci mebli prześcigają się w pomysłach, które zadowoliłyby najbardziej wymagających klientów. Szkło okazało się tym materiałem, które do wnętrz wniosło powiew świeżości i nowoczesności nadając aranżacjom lekkości, elegancji i oryginalności. Co ciekawe, stoliki kawowe szklane pasują do różnego rodzaju wnętrz

Upodobał je sobie modernizm i minimalizm, dobrze prezentują się w stylu loftów i ciekawie wyglądają w tradycyjnych aranżacjach pomieszczeń. To za sprawą nowych technologii produkcji szkła i dzięki kreatywności projektantów i producentów mebli mamy nowoczesne szklane stoliki kawowe eleganckie w swej prostocie czy też futurystyczne modele zaskakujące formą. 

Oryginalny, a może klasyczny szklany stolik – gdzie kupić?

Stoliki do salonu szklane, mogą pasować także do pokoju gościnnego, gabinetu czy biura. Z uwagi na swoją uniwersalność, są mocną pozycją wśród propozycji stolików kawowych dostępnych w sklepie internetowym i salonie stacjonarnym 9design w Warszawie. Renomowane marki meblarskie to najlepsza gwarancja jakości, trwałości i ponadczasowej elegancji, a sklep 9design kompetencji i profesjonalizmu. Sprawdź także nasze szezlongi do salonu, które stworzą spójną całość z eleganckim, szklanym stolikiem.

pixelpixelpixelpixel