main-topbar projector-topbar navigation-topbar search-topbar newsletter-topbar
Wieszaki na ubrania. Stojące i na ścianę | Salon meblowy Warszawa 9design
do -20%
sprawdź

WIESZAKI

Liczba produktów 12

Sezon jesienno - zimowy to duże wyzwanie dla naszego przedpokoju, ponieważ wraz z wyciągnięciem z szaf odzieży wierzchniej, pojawia się problem z jej zorganizowaniem i przechowywaniem. I tutaj swoją ważną rolę mogą odegrać wieszaki designerskie, które w funkcjonalny, a zarazem estetyczny sposób pomieszczą nasze płaszcze, marynarki i kurtki. Sam w sobie wieszak będzie przyciągającym wzrok elementem dekoracyjnym dodającym charakteru nieciekawemu zazwyczaj pomieszczeniu, jakim jest przedpokój.

Wieszaki na ubrania stojące i na ścianę

Niezależnie od tego, czy jesteśmy miłośnikami stylu klasycznego, hołdujemy minimalizmowi czy uwielbiamy styl skandynawski, nowoczesne wnętrza, a może pociągają nas rustykalne aranżacje, w ofercie sklepu 9design.pl znajdziemy wieszaki odpowiadające na każde z naszych oczekiwań. Wieszaki na ubrania w wersji stojącej sprawdzą się do wnętrza o nieco większym metrażu. Natomiast jeśli mieszkasz w kawalerce, lepszym rozwiązaniem będą wieszaki na ubrania na ścianę, które nie zajmą przestrzeni na podłodze.

Wykorzystaj dekoracyjny potencjał wieszaka

Wykorzystując wieszak do celów dekoracyjnych, nasz przedpokój zyska przytulność i atmosferę gościnności. Dzięki temu zaskarbimy sobie sympatię odwiedzających nas gości. Ekskluzywne wieszaki do przedpokoju to sposób na to, aby łatwo i przyjemnie przechowywać ubrania oraz mieć je zawsze pod ręką.

Dostępna oferta to pełen wachlarz pomysłów, materiałów i producentów. Wybieraj spośród nowoczesnych wieszaków z 9design.pl i ciesz się użytecznym, a zarazem estetycznym elementem dekoracyjnym we wnętrzu.

Co jeszcze oprócz wieszaków na ubrania sprawdzi się w przedpokoju? Oczywiście lustro! W końcu jak już się ubierzemy, zazwyczaj chcemy jeszcze kontrolnie rzucić okiem na naszą stylizację. Sprawdź lustra do przedpokoju z naszej oferty!

pixelpixelpixelpixel