main-topbar projector-topbar navigation-topbar search-topbar newsletter-topbar
Stoły do jadalni drewniane, stół rozkładany jadalniany | 9design

Drewniane, rozkładane stoły do jadalni

Liczba produktów 19

Sercem jadalni jest stół, od jego wyboru zależy komfort spożywania posiłków w gronie najbliższych. Nie bez znaczenia jest więc jego kształt, wielkość i materiały, z jakich go zrobiono. Zobacz stoły do jadalni z oferty sklepu 9design i wybierz idealnie pasujący do Ciebie i Twojego mieszkania.

Stoły jadalniane rozkładane na każdy metraż

Prezentowane u nas stoły jadalniane sprawdzą się zarówno w przestronnych pomieszczeniach, jak i mniejszej, wydzielonej z salonu strefie do spożywania posiłków. Dla osób szukających elastycznych rozwiązań, proponujemy stół rozkładany do jadalni, dzięki któremu niezapowiedziana wizyta paczki przyjaciół lub rodziny nie będzie problemem. Wystarczy rozsunąć skrzydła stołu, aby uzyskać większy blat, który z łatwością pomieści kilkudaniowy posiłek dla większego grona osób. Nie zapomnij również wybrać krzesła nowoczesne dla pełnej aranżacji.

Stoły do jadalni klasyczne czy designerskie?

Wśród naszych propozycji znajdują się stoły do jadalni pasujące do różnorodnych stylistyk. Zachwycą one zarówno miłośników stylu rustykalnego, jak i zwolenników aranżacji w duchu minimalizmu. W zależności od projektu i dopasowania do stylu, dostępne stoły mogą być w całości drewniane lub składać się z kilku materiałów. Niektóre modele zaskakują finezyjnym połączeniem drewna, metalu i szkła. W 9design znajdziesz meble wpisujące się w nurt ponadczasowej klasyki, jak i wyszukane projekty, balansujące na granicy użyteczności i dzieł sztuki. Meble o oryginalnym designie sprawdzą się we wnętrzach nowoczesnych, których właściciele chętnie eksperymentują z aranżacjami.

Jakie stoły do jadalni wybrać?

Do niewielkich jadalni pasują stoły okrągłe, które z jednej strony nie zabiorą zbyt dużo przestrzeni, z drugiej pozwolą rozmieścić wygodnie wszystkich gości. Do większych pomieszczeń polecamy stoły jadalniane o prostokątnym lub kwadratowym blacie, w tym modele rozkładane. Na co dzień złożone zajmą niewiele miejsca, zaś na specjalne okazje można przekształcić je w większe stoły i tym samym komfortowo pomieścić wszystkich gości.

pixelpixelpixelpixel