main-topbar projector-topbar navigation-topbar search-topbar newsletter-topbar
Stoły rozkładane do jadalni i salonu: nowoczesne, drewniane | Salon meblowy Warszawa 9design

Stoły rozkładane do jadalni

Liczba produktów 38

Temu, kto wymyślił stoły rozkładane (a jak mówi historia rzecz działa się w Starożytnym Egipcie) nawet przez myśl pewnie nie przeszło, że jego wynalazek będzie doceniany i wykorzystywany przez stulecia. Bo, czy wyobrażacie sobie nawet dzisiaj, że organizujecie rodzinne czy towarzyskie spotkanie i okazuje się, że przy Waszym stole nie dla każdego znajdzie się miejsce? No właśnie?

Dodatkowe miejsce dla gości

Warto już na etapie aranżacji wnętrz pomyśleć o tym, gdzie ugościmy wszystkich tych, którzy będą nas odwiedzać z różnych okazji. Stoły okrągłe rozkładane mogą stworzyć wiele możliwości, nie zajmując jednocześnie zbyt wiele miejsca. Szczęściarzami są Ci, którzy nie muszą się liczyć z ograniczona przestrzenią mieszkaniową i mogą pozwolić sobie na posiadanie dużego stołu. Dla nich zorganizowanie miejsca do biesiadowania dla większej liczby osób nie stanowi problemu. Ale co z tymi, którzy takich możliwości nie posiadają? 

Małe stoły rozkładane - idealne do niewielkich pomieszczeń

Można śmiało powiedzieć, że stoły do jadalni rozkładane to meble do zadań specjalnych. Na co dzień, niewielkich rozmiarów stolik, w razie potrzeby w mgnieniu oka staje się solidnej wielkości meblem, gotowym zgromadzić wokół siebie całkiem spore grono osób. Stół w jadalni czy salonie jest przecież centrum życia rodzinnego i towarzyskiego i dla nikogo nie powinno zabraknąć przy nim miejsca.

Zaprojektowane w taki sposób, by były praktyczne na co dzień i od ?święta? stoły rozkładane do jadalni czy salonu to idealne rozwiązanie nawet do zupełnie malutkich pomieszczeń. W naszej ofercie znajdują się zarówno małe stoły rozkładane, jak i całkiem pokaźnych rozmiarów egzemplarze, a wszystko po to, by każdy znalazł odpowiedni stół dla siebie.

Nowoczesne stoły rozkładane jako serce aranżacji

Na samym początku urządzania wnętrza zastanów się, jakiego stołu potrzebujesz, by Twój salon czy jadalnia nabrały charakteru. W 9design nowoczesne stoły rozkładane to ciekawe i nietuzinkowe propozycje pod wieloma względami. Stoły wsparte na metalowej wspornikach, blaty z płyt MDM na drewnianych nogach, stoły okrągłe rozkładane, prostokątne, w kolorze naturalnego drewna... Nowoczesny design zakłada przede wszystkim maksymalną funkcjonalność, dzięki czemu możesz mieć pewność, że taki stół będzie wygodny i praktyczny w użytkowaniu. Koniecznie dobierz do niego nowoczesne krzesła do jadalni - wybierz takie, które najlepiej podkreślą cały wystrój.

pixelpixelpixelpixel